Přihlášení

PŘIHLÁŠENÍ

Zapomenuté heslo? Registrace nového účtu
Úvodní stránka AKCE Last minute Pupen Růžová pleťová maska 60 ml AKCE

Pupen Růžová pleťová maska 60 ml AKCE

Akce Vegan OK

Přírodní ručně vyráběná pleťová maska pro šetrné čištění suché a citlivé pleti s květy růže, bílým a červeným jílem, jeden kus za symbolickou cenu, min. trvanlivost 12/2021

Skladem

103 Kč 30 Kč 25 Kč bez DPH
ks

Značka: Pupen cosmetics
Katalogové číslo: PUPEN15A
Hmotnost (1 ks): 0,127 kg

Podrobné informace

Jeden kus za symbolickou cenu - minimální trvanlivost 12/2021 - omezme plýtvání!

Sypká maska s květy růže, bílým jílem a růžovým jílem je skvělým doplňkem pro pravidelnou péči o pleť. Maska je v sypkém stavu, pro použití stačí odebrat požadované množství a smícháním s vodou vyrobit čerstvou masku. Díky tomu maska nemusí obsahovat žádně zbytečné konzervanty, syntetická změkčovadla či stabilizátory a přitom zůstane čerstvá.

Složení masky je navrženo tak, aby vyhovovalo suché a citlivé pleti. Je vhodná pro jemné čištění a rozzáření pleti.

Maska obsahuje bílý jíl, který je bohatý na oxid křemičitý a má výrazné čistící a remineralizační schopnosti, červený jíl bohatý na  oxidy železa a draslík s výraznými čistícími, remineralizačními a zkrášlovacími schopnostmi. Vhodný i pro citlivou a křehkou pleť, pleť bez "života", které navrací přirozenou barvu. Pudr z epsomské soli, která pracuje jako přírodní čistič, omlazuje a rehydratuje pokožku a pomáhá ji zbavit toxinů a květ růže stolisté, která má antioxidační účinky, pokožku ochraňuje a hydratuje, sjednocuje tón pleti, regeneruje poškozené buňky a působí proti předčasnému stárnutí pleti. Působí antibakteriálně, protizánětlivě, pokožku zklidňuje, zjemňuje hrubou kůži a stahuje rozšířené póry.

RŮŽOVÁ PLEŤOVÁ MASKA 2X JINAK

Potřebné náčiní – mistička (nejlépe skleněnou), kávová lžička - vše musí být důkladně čisté! Postačí pečlivě umýt v horké vodě, popř. pokud preferujete vydezinfikovat vysokoprocentním lihem.

Varianta 1 – pro rozjasnění pleti

Kávovou lžičkou naberte sypkou masku a vložte ji do skleněné mističky, poté už jen stačí přidat vodu.

Doporučený poměr na 1 masku: 2 x vrchovatá lžička masky, 2 x lžička vody

Vodu vždy přidávejte opatrně a pokud si nejste jisti, raději masku zkuste promíchat. Pokud vznikne jemná, hladká pasta, je hotovo.

Varianta 2 – pro vyživení a jemnost pleti

Kávovou lžičkou naberte sypkou masku a vložte ji do skleněné mističky, poté přidejte růžovou vodu a pár kapek vyhlazujícího pleťového oleje.

Doporučený poměr na 1 masku: 2 x vrchovatá lžička masky, 1 x lžička voda, 1 x lžička růžové vody, 3 kapky pleťového oleje

Vodu vždy přidávejte opatrně a pokud si nejste jisti, raději masku zkuste promíchat. Pokud vznikne jemná, hladká pasta, je hotovo.

Vzniklou pastu naneste na odlíčený a vyčištěný obličej (při použití pleťového mýdla to zvládnete v jednom kroku) a nechte působit přibližně 20–30 minut.

Pokud Vám maska bude rychle zasychat, můžete ji jemně zvlhčovat květovou vodou pomocí rozprašovače.

Masku poté pečlivě umyjte vlažnou vodou (můžete opět použít pleťové mýdlo pro efektivnější odstranění zbytků masky) a pleť ošetřete krémem nebo olejem, podle toho, co je vám příjemnější.

Po použití masky můžete mít jemně zarudlý obličej, je to přirozená reakce pokožky, která se při použití masky velice silně prokrvuje a tím dochází k jejímu čištění a zbavování se toxinů.

Masku skladujte v suchu při pokojové teplotě do 25°C.


Specifikace

Složení:

kaolín, červený jíl, pudr z epsomské soli, drcený květ růže stolisté, esenciální olej z růžového dřeva, geraniol*, benzyl benzoate*, citronellol*, d-limonene*, linalool*

* součást esenciálních olejů