Přihlášení

PŘIHLÁŠENÍ

Zapomenuté heslo? Registrace nového účtu

Alphanova

Alphanova

Alphanova je francouzská společnost z oblasti Provence. Specializuje se na přírodní a biologickou kosmetickou péči, která se prodává v obchodech i lékárnách ve více než 30 zemích světa.

Výroba je založena na spolupráci s regionálními dodavateli, kteří garantují kvalitu a zároveň tak podporují zaměstnanost v regionu.

Všechny výrobky jsou vyrobeny ve Francii, 90 % z nich přímo v Provence.

Výrobky jsou testovány z hlediska účinnosti a vlivu na zdraví člověka a vlivu na životní prostředí.

Neobsahují žádné rozporuplné chemické složky jako parabeny, fenoxyethanol, ftaláty, endokrinní disruptory atd. ani látky, které dráždí pokožku. Zaručují tak optimální snášenlivost pro všechny typy pokožky, i pro tu nejcitlivější.

Složení výrobků respektuje certifikaci Cosmebio a Cosmos. Obsah přírodních látek je maximální, pokud to lze, tak se používají výhradně biologické přísady. Všechny obaly jsou recyklovatelné.

Používají se biologicky rozložitelné materiály – např. jádrem plenek je viskóza původem ze dřeva, která se rozloží v přírodě za 3 týdny. Výrobky ochrany proti slunci obsahují minerální filtry, které nejsou toxické pro přírodu a korály.

Žádné přísady ani produkty nejsou testovány na zvířatech, ani neobsahují složky živočišného původu. Jediná použitá přísada živočišného původu je včelí vosk a med.

Produkty této značky