Přihlášení

PŘIHLÁŠENÍ

Zapomenuté heslo? Registrace nového účtu

Attitude

Attitude

Kanadská značka Attitude vyrábí své produkty pouze ze surovin, které jsou šetrné k lidskému zdraví a životnímu prostředí. Při jejich výrobě využívá výhradně obnovitelné zdroje a udržitelný způsob výroby. Všechny produkty jsou 100% bez nežádoucích látek, tzv. „worrry-free ingredients“. Jsou baleny do snadno recyklovatelných obalů s originálním designem.

Attitude nabízí dětské plenky a vlhčené ubrousky, kosmetiku pro budoucí maminky, malé děti i celou rodinu. V sortimentu Attitude lze také nalézt prostředky pro péči o domácnost a nezapomínají ani na zvířecí mazlíčky.

Produkty Attitude mají certifikaci EcoLogo. Veškeré nabízené kosmetické produkty jsou hypoalergenní, mají minimální obsah alergenů.  Vůně pocházejí výhradně z přírodních zdrojů Z rozsáhlých výzkumů a analýz vychází, že jsou absolutně bezpečné pro citlivou pokožku. Produkty nejsou testovány na zvířatech a všechny jsou veganské – to znamená bez živočišných složek. ATTITUDE je členem programu PETA (People for the Ethical Treatment of Animals), největší neziskové organizace bojující za práva zvířat na světě.  Těhotenská řada Blooming Belly a mýdla na ruce Super leaves navíc mají certifikaci EWG (Environmental Working Group). Složky obsažené v Super leaves produktech zamezují vstřebávání škodlivin z ovzduší a detoxikují pokožku.

Přírodní výrobky značky ATTITUDE jsou ojedinělé nejen díky respektu k lidskému zdraví a životnímu prostředí, ale také díky překrásné vůni a schopnosti pěnit. Originální dětské obaly udělají radost i dospělým. V současné době se vyváží již do 30 zemí světa.

Produkty této značky