Přihlášení

PŘIHLÁŠENÍ

Zapomenuté heslo? Registrace nového účtu
Úvodní stránka Biopotraviny Ecodis Hořečnatá sůl Nigari 1 kg

Ecodis Hořečnatá sůl Nigari 1 kg

Ah!Table! Nerafinovaný magnesium chlorid získávaný z mořských fosilních usazenin pro využití v kuchyni i ke koupeli. Pro efektivní doplnění hořčíku, či přípravu tofu.

Skladem

199 Kč 173 Kč bez DPH
ks

Značka: Ecodis
Katalogové číslo: AHTABLE02
Hmotnost (1 ks): 1,024 kg

Podrobné informace

Sůl Nigari značky Ah!Table! je nerafinovaný magnesium chlorid získávaný z mořských fosilních usazenin. Díky nedávno objevenému nalezišti můžeme představit první magnesium chlorid původem ze západní Evropy.

Používá se jako alternativa soli, pro přípravu magnesiové vody (20 g – 2 polévkové lžíce rozpustit v 1 l vody) anebo jako sůl do koupele pro účinné doplnění hořčíku.

Také se používá jako srážedlo při přípravě tofu, dává mu typickou lehounce nahořklou příchuť charakteristickou pro tofu japonského typu.

Chybějící hořčík se projevuje únavou, poruchami spánku, křečovými stavy, sníženou imunitou, dlouhodobým napětím, kožními obtížemi atd.

Hořčík lze doplňovat různými způsoby, magnesiová koupel je nejrychlejším způsobem.

V praktickém uzavíratelném obalu.

Balení: 1 kg

Značka Ah!Table!® společnosti Ecodis nabízí kuchyňské potřeby vyrobené především z přírodních materiálů z kontrolovaného zemědělství jako bavlna, kokosové vlákno, agáve či terakota. Plast je co nejvíce nahrazen bio-plastem.

Společnost Ecodis se účastní programu „Zero CO2“ – pečlivě počítá emise CO2, ke kterým dochází v důsledku veškerých jejích činností, hledá možnosti jejich snížení a zároveň jejich dopad kompenzuje prostřednictvím ekologických aktivit prostřednictvím sponzoringu projektů na zlepšení klimatu GERES.


Specifikace

Složení:
 
min. 99 % hexahydrate magnesium chloride