Přihlášení

PŘIHLÁŠENÍ

Zapomenuté heslo? Registrace nového účtu

Coslys

Coslys

Produkty Coslys jsou určeny celé rodině: ženám, mužům, dětem už od kojeneckého věku, vždy s ohledem na specifika pokožky a vlasů dané skupiny a jsou dostupné v baleních různé velikosti, aby uspokojili veškeré nároky spotřebitelů.

Výrobky jsou certifikovány Cosmetique Bio a ECOCERT. Neobsahují ropné deriváty, chemické tenzidy, parabeny, GMO,  PEG, umělá barviva a další chemikálie.

Společnost Coslys se zabývá výrobou přírodních kosmetických produktů od r. 1995. Patří mezi 10 původních výrobců, kteří založili Cosmebio Association, která v r. 2000 formulovala standarty výroby organické kosmetiky ve Francii. Při výrobě těží společnost z 20 let zkušeností ve výzkumu a výrobě organické kosmetiky.

K vývoji a výrobě svých produktů využívá společnost vlastní výrobní zařízení společnosti v Somloire, v srdci Francie. Výrobní zařízení splňuje podmínky certifikace ISO 22716.

Společnost neustále vyhledává a vyvíjí nové přísady, složky a výrobní postupy, např. má patentovanou metodu extrakce v oblasti péče o obličej, rostlinný keratin ve vlasové řadě apod.

Laboratoře Coslys úzce spolupracují s univerzitami a technickými centry. Veškeré přísady jsou pečlivě vybírány, co možná nejvíce surovin pochází od lokálních dodavatelů. Ve svých produktech se společnost snaží využívat schopnosti lokální květeny. Těmi 3 základními jsou:

- tužebník jilmový, který obsahuje kyselinu salicylovou, známou pro své protizánětlivé, čistící a tonizující účinky

- lilie rostoucí ve francouzských lesích a horách je sbírána pro své regenerační a antioxidační vlastnosti

- růže z francouzských zahrad se používá díky svým tonizačním a obnovujícím schopnostem.

Nedaleko od svého ústředí má společnost vlastní experimentální farmu o rozloze 5 ha, Jardin de la Chaltrie, kde pěstuje, pozoruje a testuje různé rostliny, aby o nich získala co nejvíce informací a mohla je využít jako přísady do svých výrobků.

 

Produkty této značky