Přihlášení

PŘIHLÁŠENÍ

Zapomenuté heslo? Registrace nového účtu

Dr. Bronner´s

Dr. Bronner´s

Zakladatelem americké společnosti Dr. Bronnerʼs byl Emannuel Heilbronn, který se narodil roku 1908 v Německu do židovské rodiny, která se již od roku 1858 zabývala výrobou kastilských mýdel (mýdla vyráběná z čistých rostlinných olejů). S příchodem nacismu Emannuel emigroval do Ameriky, změnil si jméno na Bronner, obnovil rodinnou tradici a začal vyrábět tuhá a tekutá mýdla. Jeho mýdla jsou vysoce kvalitní a zároveň šetrná k životnímu prostředí.

Cílem značky je vyrobit čisté přírodní mýdlo, které nezatěžuje životní prostředí při použití ani při výrobě. K výrobě se používají pouze přírodní suroviny nakoupené Fair Trade. Férovost je filosofií Dr.Bronner’s – v chování k planetě zemi, ve vztahu ke svým zaměstnancům i dodavatelům. Lahve mýdla jsou dokonce popsány texty o férových mzdách a co udělat pro lepší svět.

Mýdla i ostatní produkty Dr.Bronner’s neobsahují umělé přísady, jsou vhodné i pro alergiky a velmi citlivou pokožku. Produkty mají multifunkční využití – kromě mytí těla a vlasů, je lze použít k umytí zeleniny i např. podlahy.

Jsou mimo jiné certifikovány USDA Organic, NSF, vegan a Fair For Life.

„VŠE V JEDNOM!“

Produkty této značky