Přihlášení

PŘIHLÁŠENÍ

Zapomenuté heslo? Registrace nového účtu
Úvodní stránka Drogerie Praní Prací gely a prášky Attitude Prací gel a aviváž (2 v 1) Mountain Essentials 1050 ml (35 dávek)

Attitude Prací gel a aviváž (2 v 1) Mountain Essentials 1050 ml (35 dávek)

Hypoalergenní Vegan OK

Praktický ekologický prací gel a aviváž v jednou. Vhodný pro bílé i barevné prádlo. Je vyroben z přírodních látek a je vysoce účinný a zároveň šetrný k životnímu prostředí. Lze použít pro ruční praní i automatické praní v pračce. Hypoalergenní.

Skladem do 2 dnů

358 Kč 296 Kč bez DPH
ks

Značka: Attitude
Certifikáty: Eco logo
Katalogové číslo: ATTITPRANI10
Hmotnost (1 ks): 1,147 kg

Podrobné informace

Bio prací prostředek a aviváž značky Attitude se vyrábí z přírodních a bezpečných látek, které nedráždí pokožku. Jako všechny produkty této značky je hypoalergenní. Má vysokou prací účinnost.

Tento ekologický gel je vhodný pro bílé i barevné prádlo, pro použití v pračce i pro ruční praní. Lze použít na přírodní i syntetické materiály.

Vypere spolehlivě i při nízkých teplotách a kromě toho prádlo i změkčí a provoní příjemnou a svěží vůní horské přírody získanou z přírodních zdrojů.

Obsahuje více než 95 % biologicky rozložitelných složek.

100% recyklovatelný obal.

Vysoce koncentrovaný, dávkujte 30 ml na běžně zašpiněné prádlo, 45 ml při větším znečištění.

Balení: 1050 ml, 35 dávek


Specifikace

Složení:

voda, 5-15% aniontové povrchově aktivní látky pocházející z kokosu (sodicum coco sulfát), 5-15% neiontové povrchově aktivní látky pocházející z kukuřice a kokosu (lauryl glucoside), <5% kationtové povrchově aktivní látky pocházející z kokosu (Bis(acyloxyethyl) hydroxyetyl methylammonium methosulphate esterquat), <5% citronan sodný , <5% glukonan sodný, methylundecanal (z citrusů), 3-hexenol (ze zelených listů), amyl salicylate (z květin)


Podobné produkty