Přihlášení

PŘIHLÁŠENÍ

Zapomenuté heslo? Registrace nového účtu
Úvodní stránka Drogerie Praní Prací gely a prášky KLAR Prací prášek COLOR 1,375 kg

KLAR Prací prášek COLOR 1,375 kg

Vegan OK Doprodej

KLAR Prací prášek COLOR 1,375 kg. Prášek na prádlo je vhodný pro praní stálobarevného a jemného prádla. Proniká do hloubky vláken a šetrně je zbavuje nečistot. Pomáhá zachovávat intenzitu barev po hodně dlouhou dobu. Jeho složení je čistě přírodní.

Skladem

235 Kč 194 Kč bez DPH
ks

Výrobce: Klar
Certifikáty: Vegan , Ecogarantie
Katalogové číslo: KLARPRANI11
Hmotnost (1 ks): 1,508 kg

Podrobné informace

KLAR prací prášek COLOR je vhodný pro praní stálobarevného a jemného prádla.

Prášek na praní proniká do hloubky vláken a šetrně je zbavuje nečistot. Díky svému jemnému působení pomáhá uchovat intenzitu barev zářivou a "jako novou" po dlouhou dobu. Veškeré použité přísady jsou čistě rostlinného či minerálního původu, a jsou proto v přírodě snadno a rychle odbouratelné. Neobsahuje vůně ani éterické oleje, takže je maximálně vhodný pro osoby s citlivou a alergicky reagující pokožkou.

Balení: 1,375 kg

 

Klar představuje systém přírodních čisticích prostředků, které byly speciálně vyvinuty pro potřeby extrémně citlivé a alergické pokožky trpící dermatózou. Produkty KLAR kombinují vynikající prací účinek s šetrností k lidskému zdraví a životnímu prostředí.


Specifikace

Složení:

Zeolite, Sodium Carbonate, Sodium Citrate, Sodium Bicarbonate, Sodiumpalmate and Sodiumcocate, Potassium Cocate, Sodium Silicate, Dinatriumdisilicat, Sodium C12-18 Alkyl Sulfate, Lauryl Polyglucose, Rice Starch, Sodium Polyaspartat