Přihlášení

PŘIHLÁŠENÍ

Zapomenuté heslo? Registrace nového účtu

eco cosmetics

eco cosmetics

Německá společnost eco cosmetics (dříve Venus) existuje již 20 let. Původně se zabývala výrobou esenciálních olejů pro naturopatii ze surovin certifikovaných organic. Později se začala zabývat výrobou mýdla pro alergiky. Dalším krokem byl program výroby hypoalergenních kosmetických prostředků a potravinářských doplňků s výtažky z černuchy. Následovala kompletní řada výrobků péče o pleť s výtažky z rakytníku a jedinečná kosmetika s obsahem přírodní noni (morinda).

Od r. 2004 nese společnost název eco cosmetics GmbH & Co. KG a přinesla na trh první kosmetickou sérii certifikovanou Ecocert. V r. 2005 představila kompletní sérii produktů, které obsahují pouze přírodní bylinné a minerální filtry pro ochranu proti slunečnímu záření.

Složky všech vyráběných produktů jsou testovány Ecocert, dle standardů pro přírodní kosmetiku. Jsou 100% přírodní. Pravidelné kontroly zaručují stálou kvalitu produktů.

Složky produktů pocházejí z organického zemědělství – bez použití umělých hnojiv, pesticidů, hormonů, odpadních kalů, GMO.

Při výrobě jsou používány certifikované oleje Demeter, produkty biodynamického hospodářství.

Eco cosmetics je členem sdružení Vegan. Výrobky ani přísady nejsou testovány na zvířatech.

Výroba je CO2 neutrální, společnost financuje zalesňování v odpovídající výši prostřednictvím Prima Klima e.V. 

Produkty této značky