Přihlášení

PŘIHLÁŠENÍ

Zapomenuté heslo? Registrace nového účtu

Ecodis

Ecodis

Společnost Ecodis byla založena v roce 2000 ve Francii. Zabývá se vývojem a distribucí eco-friendly produktů pro osobní potřebu i domácnost, které dodává do bio obchodů.

Klade důraz na ekologickou kvalitu vstupních surovin, lokální výrobu, užitečnost a životnost výrobků s ohledem na dopad na životní prostředí.

Pod 8 vlastními značkami La droguerie écologique®, La droguerie écopratique®, Anaé®, Ah!Table!®, Blue®, By Venga®, Zélio® a La Belle Potagère® nabízí přibližně 300 výrobků.

Účastní se programu „Zero CO2“ – pečlivě počítá emise CO2, ke kterým dochází v důsledku veškerých jejích činností, hledá možnosti jejich snížení a zároveň jejich dopad kompenzuje prostřednictvím ekologických aktivit prostřednictvím sponzoringu projektů na zlepšení klimatu GERES.

La droguerie écologique® a La droguerie écopratique® jsou značky drogistických výrobků, jejichž motto je „Vyrobte si vlastní čistící prostředky“. Nabízí jednoduché, koncentrované, víceúčelové produkty, které nabízejí vhodnou účinnou a ekonomickou alternativu ke složitým drahým produktům. Základem jsou běžně se vyskytující minerály a rostlinné suroviny z certifikovaného zemědělství a jednoduchý výrobní postup. Vyrábí se ve Francii příp. v západní Evropě s minimální spotřebou energií a surovin a za využití lokálních pracovních sil.

Značka Ah!Table!® nabízí kuchyňské potřeby vyrobené především z přírodních materiálů z kontrolovaného zemědělství jako bavlna, kokosové vlákno, agáve či terakota. Plast je co nejvíce nahrazen bio-plastem.

Anaé® je produktová řada věnovaná prostředkům pro osobní hygienu celé rodiny, zaměřená ekologicky a ekonomicky. Nabízí základní jednoduché, víceúčelové produkty, ze kterých je možné vyrobit spoustu dalších. Základem jsou přírodní minerály a rostlinné složky z kontrolovaného zemědělství. Kosmetické produkty jsou certifikovány Cosmos Organic, textilní produkty jsou certifikovány GOTS.

Značka Zélio® je věnovaná dětem a jejich kreativitě (bublifuky, modelína).

Blue® to jsou přírodní, ručně vyráběné, přírodními pigmenty barvené a esenciálními oleji parfemované svíčky.

By Venga® jsou textilní výrobky (prádlo, ponožky) certifikované GOTS.

La Belle Potagère® nabízí semena rostlin v bio kvalitě.

Produkty této značky