Přihlášení

PŘIHLÁŠENÍ

Zapomenuté heslo? Registrace nového účtu
Úvodní stránka Eko Drogerie DIY - domácí výroba Ecodis Gelový ocet 12% 750 ml

Ecodis Gelový ocet 12% 750 ml

Ocet gelové konzistence La droguerie écopratique pro efektivnější čištění a odvápnění povrchů v koupelně, na toaletě a jinde v domácnosti.

Skladem

129 Kč 107 Kč bez DPH
ks

Značka: Ecodis
Certifikáty: EcoCert
Katalogové číslo: DROGECO08
Hmotnost (1 ks): 0,817 kg

Podrobné informace

Jediný ocet na trhu vyrobený z ekologicky pěstovaných obilovin. Používá se stejně jako ocet klasický na čištění a odvápnění umyvadel, kohoutků, sprchových koutů, toalet atd. Je koncentrovaný (12% kyselost) a velmi účinný.

Jeho gelová konzistence umožňuje lepší přilnutí k povrchu a jeho delší působení. Díky své flexibilitě se dostane do všech koutů a umožní přesnou aplikaci.

Také spotřeba gelu je menší než v případě tekutého octa.

Je praktický, ekonomický a víceúčelový.

Použití: nastříkejte na čištěný povrch a nechte působit několik minut, případně hodin dle míry zanesení vodním kamenem. Poté vyčistěte houbičkou a opláchněte čistou vodou.

Recyklovatelný obal.

100 % složek je přírodního původu

Balení: 750 ml

La droguerie écologique® a La droguerie écopratique® jsou značky drogistických výrobků, jejichž motto je „Vyrobte si vlastní čistící prostředky“. Nabízí jednoduché, koncentrované, víceúčelové produkty, které nabízejí vhodnou účinnou a ekonomickou alternativu ke složitým drahým produktům. Základem jsou běžně se vyskytující minerály a rostlinné suroviny z certifikovaného zemědělství a jednoduchý výrobní postup. Vyrábí se ve Francii příp. v západní Evropě s minimální spotřebou energií a surovin a za využití lokálních pracovních sil.

Společnost Ecodis se také účastní programu „Zero CO2“ – pečlivě počítá emise CO2, ke kterým dochází v důsledku veškerých jejích činností, hledá možnosti jejich snížení a zároveň jejich dopad kompenzuje prostřednictvím ekologických aktivit prostřednictvím sponzoringu projektů na zlepšení klimatu GERES.


Specifikace

Složení:
 
> 30 % 12% kyselina octová*, < 5 % xanthan gum
 
* z ekologického zemědělství


Podobné produkty