Přihlášení

PŘIHLÁŠENÍ

Zapomenuté heslo? Registrace nového účtu
Úvodní stránka Eko Drogerie Mytí nádobí Mytí v myčce Ecozone tablety do myčky Brilliance 25 ks

Ecozone tablety do myčky Brilliance 25 ks

Vegan OK

Ekologické tablety do myčky pro dokonalou čistotu a vysoký lesk vašeho nádobí, bez použití jedovatých látek škodících vašemu zdraví. Veliká účinnost i při krátkých mycích cyklech a nízkých teplotách.

Zvolte variantu

Skladem

255 Kč 211 Kč bez DPH
ks

Značka: Ecozone
Certifikáty: Leaping Bunny , Vegan
Katalogové číslo: ECOZUKLID061
Hmotnost (1 ks): 0,475 kg

Podrobné informace

Přírodní tablety do myčky Ecozone vaše nádobí perfektně umyjí a skvěle vyleští. Zároveň si můžete být jistí, že na vašem nádobí nezanechá žádné stopy po jedech či jiných nestravitelných složkách.

Tento ekologický produkt s jedinečným složením dosahuje skvělých výsledků. Tablety se nerozbalují, jejich obal je zcela rozpustný. Vysoce účinné složení odstraňuje špínu i mastnotu a zanechá skleničky i ostatní nádobí lesklé i při kratších mycích cyklech na nízké teploty.

Pro lepší účinnost při cyklech kratších než 45 min. vložte tabletu přímo na dno myčky. Při delších cyklech vložte standartně do dávkovače mycího prostředku.

99,5 % surovin přírodního původu.

Balení: 25 ks


Specifikace

Složení:

uhličitan sodný, peruhličitan sodný, křemičitan sodný, citronan sodný, alcohol propoxylate ethoxylate, Glauberova sůl, jedlá soda, sůl, Tetraacetyl Ethylene Diamine (TAED), polyethylenglykol, monohydrát kyseliny citronové, 2- propenoic acid sodium salt (polyacrilic acid), celulóza, proteáza, sodium carboxymethyl inulin, alfa-amyláza, alchilpolyglucoside, polysiloxane, mastek , 1,2-propylene glykol, hydrated amorphous silica, 1,2,3 -benzotriazole


Podobné produkty