Přihlášení

PŘIHLÁŠENÍ

Zapomenuté heslo? Registrace nového účtu
Úvodní stránka Eko Drogerie Mytí nádobí Mytí v myčce SONETT Prášek do myčky 1,5 kg

SONETT Prášek do myčky 1,5 kg

Vegan OK

SONETT Prášek do myčky vhodný pro všechny domácí myčky na nádobí, účinný i při silném znečištění. Nejsou použity žádné agresivní bělicí prostředky s obsahem chloru ani fosfáty.

Zvolte variantu

Skladem

319 Kč 264 Kč bez DPH
ks

Značka: Sonett
Certifikáty: Vegan , Ecogarantie
Katalogové číslo: SONUKLID03
Hmotnost (1 ks): 1,6 kg

Podrobné informace

SONETT ekologický prášek do myčky je vhodný pro všechny domácí myčky na nádobí. Účinný i při silném znečištění.

Speciální složení prášku ze snadno odbouratelných surovin efektivně odstraní mastné skvrny i zaschlé zbytky jídla. Nevhodný na stříbro, olovnatý křišťál a ručně malovaný porcelán. Vhodný pro všechny domácí myčky na nádobí.

U tohoto produktu nejsou použity žádné agresivní bělicí prostředky s obsahem chloru, fosfáty, syntetické prostředky na ochranu stříbra, enzymy atd. Přesto tento čisticí prostředek zvládne výtečně i silné znečištění.

Celý obal je recyklovatelný, všechny výrobky SONETT jsou 100% odbouratelné, v řádu hodin až dní se ve vodě zcela rozloží na běžné přírodní složky.

Balení: 1,5 kg

Sonett odmítá používat přísady škodlivé pro životní prostředí a pro zdraví člověka. Suroviny použité při výrobě pocházejí z bio-dynamického nebo ekologického zemědělství nebo volného sběru. Voda použitá při výrobě je bio-dynamicky rytmizována a do produktů Sonett jsou přidávány směsi energeticky silných bylin a esence drahých kamenů a kovů. Sonett je jako jediný výrobce ekodrogerie držitelem dvou ekocertifikátů.


Specifikace

Složení:

Sodium citrate, sodium metasilicate, sodium silicate, sodium percarbonate, sodium carbonate


Podobné produkty