Přihlášení

PŘIHLÁŠENÍ

Zapomenuté heslo? Registrace nového účtu

SONETT Prášek do myčky 10 kg

Vegan OK

SONETT Prášek do myčky 10 kg. Je vhodný pro všechny domácí myčky na nádobí a je účinný i při silném znečištění. Nejsou použity žádné agresivní bělicí prostředky s obsahem chloru ani fosfáty. Ve výhodném velkém balení.

Zvolte variantu

Skladem do 2 dnů

1 379 Kč 1 140 Kč bez DPH
ks

Značka: Sonett
Certifikáty: Vegan , Ecogarantie
Katalogové číslo: SONUKLID27
Hmotnost (1 ks): 10,7 kg

Podrobné informace

SONETT ekologický prášek do myčky je vhodný pro všechny domácí myčky na nádobí. Účinný i při silném znečištění.

Speciální složení prášku ze snadno odbouratelných surovin efektivně odstraní mastné skvrny i zaschlé zbytky jídla. Nevhodný na stříbro, olovnatý křišťál a ručně malovaný porcelán. Vhodný pro všechny domácí myčky na nádobí.

U tohoto produktu nejsou použity žádné agresivní bělicí prostředky s obsahem chloru, fosfáty, syntetické prostředky na ochranu stříbra, enzymy atd. Přesto tento čisticí prostředek zvládne výtečně i silné znečištění.

Celý obal je recyklovatelný, všechny výrobky SONETT jsou 100% odbouratelné, v řádu hodin až dní se ve vodě zcela rozloží na běžné přírodní složky.

Výhodné velké balení.

Balení: 10 kg

Sonett odmítá používat přísady škodlivé pro životní prostředí a pro zdraví člověka. Suroviny použité při výrobě pocházejí z bio-dynamického nebo ekologického zemědělství nebo volného sběru. Voda použitá při výrobě je bio-dynamicky rytmizována a do produktů Sonett jsou přidávány směsi energeticky silných bylin a esence drahých kamenů a kovů. Sonett je jako jediný výrobce ekodrogerie držitelem dvou ekocertifikátů.


Specifikace

Složení:

Sodium citrate, sodium metasilicate, sodium silicate, sodium percarbonate, sodium carbonate


Podobné produkty