Přihlášení

PŘIHLÁŠENÍ

Zapomenuté heslo? Registrace nového účtu
Úvodní stránka Eko Drogerie Mytí nádobí Mytí v myčce SONETT Tablety do myčky (25 ks) 500g

SONETT Tablety do myčky (25 ks) 500g

Vegan OK

SONETT Tablety do myčky (25 ks) 500 g. Velmi účinný ekologický prostředek do myčky na nádobí. Efektivně odstraní mastné skvrny i zaschlé zbytky jídla. Vhodné pro všechny domácí myčky na nádobí. Chraňte své nádobí i svou myčku.

Skladem

249 Kč 206 Kč bez DPH
ks

Značka: Sonett
Certifikáty: Vegan , Ecogarantie
Katalogové číslo: SONUKLID01
Hmotnost (1 ks): 0,557 kg

Podrobné informace

SONETT tablety do myčky je účinný ekologický prostředek do myčky na nádobí.

Speciální složení ze snadno odbouratelných surovin efektivně odstraní mastné skvrny i zaschlé zbytky jídla. Vhodné pro všechny domácí myčky na nádobí. Tablety SONETT obsahují nerostné látky a biologicky plně odbouratelné organické složky. Neobsahují enzymy, agresivní bělicí látky s obsahem chloru, fosfáty ani vonné látky. Pro dokonalý účinek je nutné pravidelně používat leštidlo a regenerační sůl do myčky SONETT. Tím se zamezí vápenatým usazeninám na nádobí.

Celý obal je recyklovatelný, všechny výrobky SONETT jsou 100% odbouratelné, v řádu hodin až dní se ve vodě zcela rozloží na běžné přírodní složky.

Balení: 25 ks - 500 g

Sonett odmítá používat přísady škodlivé pro životní prostředí a pro zdraví člověka. Suroviny použité při výrobě pocházejí z bio-dynamického nebo ekologického zemědělství nebo volného sběru. Voda použitá při výrobě je bio-dynamicky rytmizována a do produktů Sonett jsou přidávány směsi energeticky silných bylin a esence drahých kamenů a kovů. Sonett je jako jediný výrobce ekodrogerie držitelem dvou ekocertifikátů.

 


Specifikace

Složení:

Sodium citrate, sodium carbonate, sodium percarbonate, tetra sodium glutamate diacetate, carboxymethyl inulin, sodium metasilicate, sodium bicarbonate, sodium silicate, sulphated castor oil, alkylpolyglucoside C8-16 (coco glucoside), sodium gluconate, potassium soap*

*certified organically grown


Podobné produkty