Přihlášení

PŘIHLÁŠENÍ

Zapomenuté heslo? Registrace nového účtu
Úvodní stránka Eko Drogerie Mytí nádobí Mytí v myčce SONETT Tekuté leštidlo do myčky 10 l

SONETT Tekuté leštidlo do myčky 10 l

Vegan OK

SONETT Tekuté leštidlo do myčky 10 l. Vhodné pro všechny domácí myčky na nádobí. Usnadňuje stékání vody z nádobí a zamezuje tak usazování vápenných skvrn na příborech, skleněném i nerezovém povrchu. Chrání vaši myčku, nádobí i zdraví. Ve výhodném velkém b

Zvolte variantu

Skladem do 2 dnů

1 999 Kč 1 652 Kč bez DPH
ks

Značka: Sonett
Certifikáty: Vegan , Ecogarantie
Katalogové číslo: SONUKLID30
Hmotnost (1 ks): 10,7 kg

Podrobné informace

SONETT tekuté leštidlo do myčky je vhodné i pro tvrdou vodu.

Lze použít pro všechny domácí myčky na nádobí v kombinaci se SONETT Tabletami nebo SONETT Práškem do myčky a SONETT Regenerační solí. Speciální složení ze snadno odbouratelných látek usnadňuje stékání vody z nádobí a zamezuje tak usazování vápenných skvrn na příborech, skleněném i nerezovém povrchu.

Celý obal je recyklovatelný, všechny výrobky SONETT jsou 100% odbouratelné, v řádu hodin až dní se ve vodě zcela rozloží na běžné přírodní složky.

Výhodné balení, vhodné k doplňování. Ke kanystru je možné dokoupit pumpičku pro snažší přelévání.

Balení: 10 l

Sonett odmítá používat přísady škodlivé pro životní prostředí a pro zdraví člověka. Suroviny použité při výrobě pocházejí z bio-dynamického nebo ekologického zemědělství nebo volného sběru. Voda použitá při výrobě je bio-dynamicky rytmizována a do produktů Sonett jsou přidávány směsi energeticky silných bylin a esence drahých kamenů a kovů. Sonett je jako jediný výrobce ekodrogerie držitelem dvou ekocertifikátů.


Specifikace

Složení:

Aqua, alcohol, sulphated castor oil, alkylpolyglucoside C8–10


Podobné produkty