Přihlášení

PŘIHLÁŠENÍ

Zapomenuté heslo? Registrace nového účtu
Úvodní stránka Eko Drogerie Mytí nádobí Mytí v myčce SONETT Tekuté leštidlo do myčky 500 ml

SONETT Tekuté leštidlo do myčky 500 ml

Vegan OK

SONETT Tekuté leštidlo do myčky 500 ml. Vhodné pro všechny domácí myčky na nádobí. Usnadňuje stékání vody z nádobí a zamezuje tak usazování vápenných skvrn na příborech, skleněném i nerezovém povrchu. Chrání vaši myčku, nádobí i zdraví.

Zvolte variantu

Skladem

139 Kč 115 Kč bez DPH
ks

Značka: Sonett
Certifikáty: Vegan , Ecogarantie
Katalogové číslo: SONUKLID04
Hmotnost (1 ks): 0,536 kg

Podrobné informace

SONETT tekuté leštidlo do myčky je vhodné i pro tvrdou vodu.

Lze použít pro všechny domácí myčky na nádobí v kombinaci se SONETT Tabletami nebo SONETT Práškem do myčky a SONETT Regenerační solí. Speciální složení ze snadno odbouratelných látek usnadňuje stékání vody z nádobí a zamezuje tak usazování vápenných skvrn na příborech, skleněném i nerezovém povrchu.

Celý obal je recyklovatelný, všechny výrobky SONETT jsou 100% odbouratelné, v řádu hodin až dní se ve vodě zcela rozloží na běžné přírodní složky.

Balení: 500 ml

Sonett odmítá používat přísady škodlivé pro životní prostředí a pro zdraví člověka. Suroviny použité při výrobě pocházejí z bio-dynamického nebo ekologického zemědělství nebo volného sběru. Voda použitá při výrobě je bio-dynamicky rytmizována a do produktů Sonett jsou přidávány směsi energeticky silných bylin a esence drahých kamenů a kovů. Sonett je jako jediný výrobce ekodrogerie držitelem dvou ekocertifikátů.


Specifikace

Složení:

Aqua, alcohol, sulphated castor oil, alkylpolyglucoside C8–10


Podobné produkty