Přihlášení

PŘIHLÁŠENÍ

Zapomenuté heslo? Registrace nového účtu
Úvodní stránka Eko Drogerie Mytí nádobí Ruční mytí Ecodis Kokosový kartáč na nádobí kulatý

Ecodis Kokosový kartáč na nádobí kulatý

Novinka Vegan OK

Hustý kartáč z kokosových vláken La droguerie écologique najde všestranné využití v celé domácnosti, k čištění zeleniny a ovoce, při mytí nádobí i úklidu. Kruhový tvar pro dokonalé umytí hrnců a pánví bez poškrábání

Skladem

99 Kč 82 Kč bez DPH
ks

Značka: Ecodis
Katalogové číslo: DROGECO35
Hmotnost (1 ks): 0,05 kg

Podrobné informace

Praktický kartáč La droguerie écologique® se rychle stane nepostradatelným pomocníkem ve vaší domácnosti.

Využijete ho jak v kuchyni k čištění ovoce a zeleniny nebo k drhnutí hrnců, pánví, grilu či dřezu, tak i při úklidu celé domácnosti. Bez poškrábání.

S pružnými hustými štětinami z kokosového vlákna je odolný proti opotřebení. Štětiny jsou upevněny na drátěném prstenci ze zinku, který nerezne.

Kruhového tvaru pro ideální umytí mis, hrnců i pánví, dokonale nahradí drátěnku. Udržitelná alternativa k plastovým houbičkám.

Kokosové vlákno nevyvolává alergie.

Kartáč čistěte teplou mýdlovou vodou.

Průměr: 11 cm

Etiketa je vyrobena z recyklovaného papíru, potištěná inkoustem na rostlinné bázi.

Pro společnost Ecodis vyrobeno na Srí Lance ve společnosti se společenskou odpovědností certifikovanou SA8000.

Balení: 1 kus

La droguerie écologique® a La droguerie écopratique® jsou značky drogistických výrobků, jejichž motto je „Vyrobte si vlastní čistící prostředky“. Nabízí jednoduché, koncentrované, víceúčelové produkty, které nabízejí vhodnou účinnou a ekonomickou alternativu ke složitým drahým produktům. Základem jsou běžně se vyskytující minerály a rostlinné suroviny z certifikovaného zemědělství a jednoduchý výrobní postup. Vyrábí se ve Francii příp. v západní Evropě s minimální spotřebou energií a surovin a za využití lokálních pracovních sil.

Společnost Ecodis se také účastní programu „Zero CO2“ – pečlivě počítá emise CO2, ke kterým dochází v důsledku veškerých jejích činností, hledá možnosti jejich snížení a zároveň jejich dopad kompenzuje prostřednictvím ekologických aktivit prostřednictvím sponzoringu projektů na zlepšení klimatu GERES.


Specifikace

Materiál:
 
kokosové vlákno, zinek (kostra)