Přihlášení

PŘIHLÁŠENÍ

Zapomenuté heslo? Registrace nového účtu
Úvodní stránka Eko Drogerie Mytí nádobí Ruční mytí SONETT Tekutý prostředek na nádobí a univerzální čistič Sensitive 10 l

SONETT Tekutý prostředek na nádobí a univerzální čistič Sensitive 10 l

Vegan OK

SONETT Tekutý prostředek na nádobí a univerzální čistič řady Sensitive. Přípravek na mytí nádobí s mnohostranným využitím. Přírodní složení nezatěžuje životní prostředí ani váš domov. Ve výhodném velkém balení 10 l.

Zvolte variantu

Skladem do 2 dnů

1 069 Kč 883 Kč bez DPH
ks

Značka: Sonett
Produktová řada: Sonett Sensitive
Certifikáty: Ecogarantie , Vegan
Katalogové číslo: SONUKLID37
Hmotnost (1 ks): 10,7 kg

Podrobné informace

SONETT tekutý prostředek na nádobí a univerzální čistič v řadě Sensitive určený pro alergiky a osoby s citlivou pokožkou.

Tekutý přípravek s univerzálním použitím - na nádobí, na čištění kachliček a jiných hladkých povrchů, vodovodních baterií, podlah atd. Speciální složení nedráždí ani tu nejcitlivější pokožku.

Celý obal je recyklovatelný, všechny výrobky SONETT jsou 100% odbouratelné, v řádu hodin až dní se ve vodě zcela rozloží na běžné přírodní složky.

Balení: 10 l

Sonett odmítá používat přísady škodlivé pro životní prostředí a pro zdraví člověka. Suroviny použité při výrobě pocházejí z bio-dynamického nebo ekologického zemědělství nebo volného sběru. Voda použitá při výrobě je bio-dynamicky rytmizována a do produktů Sonett jsou přidávány směsi energeticky silných bylin a esence drahých kamenů a kovů. Sonett je jako jediný výrobce ekodrogerie držitelem dvou ekocertifikátů.


Specifikace

Složení:

Aqua, alkylpolyglucoside C8–16, sodium C12–14, fatty alcohol sulphate, alcohol, sodium chloride, sodium citrate


Podobné produkty