Přihlášení

PŘIHLÁŠENÍ

Zapomenuté heslo? Registrace nového účtu
Úvodní stránka Eko Drogerie Mytí nádobí Ruční mytí SONETT Tekutý prostředek na nádobí a univerzální čistič Sensitive 500 ml

SONETT Tekutý prostředek na nádobí a univerzální čistič Sensitive 500 ml

Vegan OK

SONETT Tekutý prostředek na nádobí a univerzální čistič - Sensitive 500 ml. Přípravek na mytí nádobí s mnohostranným využitím. Přírodní složení nezatěžuje životní prostředí ani váš domov.

Zvolte variantu

Skladem

129 Kč 107 Kč bez DPH
ks

Značka: Sonett
Produktová řada: Sonett Sensitive
Certifikáty: Vegan , Ecogarantie
Katalogové číslo: SONUKLID09
Hmotnost (1 ks): 0,53 kg

Podrobné informace

SONETT tekutý prostředek na nádobí a univerzální čistič v řadě Sensitive určený pro alergiky a osoby s citlivou pokožkou.

Tekutý přípravek s univerzálním použitím - na nádobí, na čištění kachliček a jiných hladkých povrchů, vodovodních baterií, podlah atd. Speciální složení nedráždí ani tu nejcitlivější pokožku.

Celý obal je recyklovatelný, všechny výrobky SONETT jsou 100% odbouratelné, v řádu hodin až dní se ve vodě zcela rozloží na běžné přírodní složky.

Balení: 500 ml

Sonett odmítá používat přísady škodlivé pro životní prostředí a pro zdraví člověka. Suroviny použité při výrobě pocházejí z bio-dynamického nebo ekologického zemědělství nebo volného sběru. Voda použitá při výrobě je bio-dynamicky rytmizována a do produktů Sonett jsou přidávány směsi energeticky silných bylin a esence drahých kamenů a kovů. Sonett je jako jediný výrobce ekodrogerie držitelem dvou ekocertifikátů.


Specifikace

Složení:

Aqua, alkylpolyglucoside C8–16, sodium C12–14, fatty alcohol sulphate, alcohol, sodium chloride, sodium citrate


Podobné produkty