Přihlášení

PŘIHLÁŠENÍ

Zapomenuté heslo? Registrace nového účtu
Úvodní stránka Eko Drogerie Mytí nádobí Ruční mytí SONETT Tekutý prostředek na nádobí - měsíček 300ml

SONETT Tekutý prostředek na nádobí - měsíček 300ml

Vegan OK

SONETT Tekutý prostředek na nádobí - měsíček 300 ml. Šetrný, ale účinný prostředek na ruční mytí nádobí. S příjemnou vůní měsíčku. Účinně odstraňuje mastnotu i staré, zaschlé zbytky jídla z nádobí.

Skladem

89 Kč 74 Kč bez DPH
ks

Značka: Sonett
Certifikáty: Vegan , Ecogarantie
Katalogové číslo: SONUKLID06
Hmotnost (1 ks): 0,353 kg

Podrobné informace

SONETT tekutý prostředek na nádobí s vůní měsíčku je vydatný ekologický prostředek určený k ručnímu mytí nádobí.

Speciální složení umožňuje snadno odstraňovat mastnotu a zaschlé zbytky jídla a zároveň je šetrné k pokožce rukou. Příjemná pečující esence z měsíčku učiní z mytí nádobí oblíbenou činnost.

Celý obal je recyklovatelný, všechny výrobky SONETT jsou 100% odbouratelné, v řádu hodin až dní se ve vodě zcela rozloží na běžné přírodní složky.

Balení: 300 ml

Sonett odmítá používat přísady škodlivé pro životní prostředí a pro zdraví člověka. Suroviny použité při výrobě pocházejí z bio-dynamického nebo ekologického zemědělství nebo volného sběru. Voda použitá při výrobě je bio-dynamicky rytmizována a do produktů Sonett jsou přidávány směsi energeticky silných bylin a esence drahých kamenů a kovů. Sonett je jako jediný výrobce ekodrogerie držitelem dvou ekocertifikátů.


Specifikace

Složení:

Aqua, alkylpolyglucoside C8–16, sodium C12–14 fatty alcohol sulphate, alcohol, Calendula officinalis*, sodium chloride, sodium citrate, perfume* (fragrance), limonene*, linalool*

*certified organically grown


Podobné produkty