Přihlášení

PŘIHLÁŠENÍ

Zapomenuté heslo? Registrace nového účtu
Úvodní stránka Eko Drogerie Mytí nádobí Ruční mytí SONETT Tekutý prostředek na nádobí - Sensitive 1l

SONETT Tekutý prostředek na nádobí - Sensitive 1l

Hypoalergenní Vegan OK

SONETT Tekutý prostředek na ruční mytí nádobí, šetrný, ale účinný. S neutrální vůní, vhodný pro alergiky a osoby s citlivou pokožkou. Účinně odstraňuje mastnotu i staré, zaschlé zbytky jídla z nádobí.

Zvolte variantu

Skladem

139 Kč 115 Kč bez DPH
ks

Značka: Sonett
Produktová řada: Sonett Sensitive
Certifikáty: Vegan , Ecogarantie
Katalogové číslo: SONUKLID021
Hmotnost (1 ks): 1,082 kg

Podrobné informace

SONETT tekutý prostředek na nádobí - Sensitive pro ruční mytí nádobí a pro všechny, kteří mají citlivou pokožku. S neutrální vůní, vhodný pro alergiky. Funguje skvěle bez ohledu na tvrdost vody.

Účinný ekologický prostředek na ruční mytí nádobí. Speciální složení umožňuje snadno odstraňovat mastnotu a zaschlé zbytky jídla, zároveň je šetrné k pokožce rukou. Speciální složení, které nedráždí ani tu nejcitlivější pokožku. Řada Sensitive byla vyvinuta pro alergiky a osoby s citlivou pokožkou.

Celý obal je recyklovatelný, všechny výrobky SONETT jsou 100% odbouratelné, v řádu hodin až dní se ve vodě zcela rozloží na běžné přírodní složky.

Balení: 1 l

Sonett odmítá používat přísady škodlivé pro životní prostředí a pro zdraví člověka. Suroviny použité při výrobě pocházejí z bio-dynamického nebo ekologického zemědělství nebo volného sběru. Voda použitá při výrobě je bio-dynamicky rytmizována a do produktů Sonett jsou přidávány směsi energeticky silných bylin a esence drahých kamenů a kovů. Sonett je jako jediný výrobce ekodrogerie držitelem dvou ekocertifikátů.


Specifikace

Složení:

Aqua, alkylpolyglucoside C8–16, sodium C12–14, fatty alcohol sulphate, alcohol, sodium chloride, sodium citrate


Podobné produkty