Přihlášení

PŘIHLÁŠENÍ

Zapomenuté heslo? Registrace nového účtu
Úvodní stránka Eko Drogerie Pomůcky Ecodis Kartáč z kokosového vlákna

Ecodis Kartáč z kokosového vlákna

Vegan OK

Hustý kartáč z kokosových vláken La droguerie écologique najde všestranné využití v celé domácnosti, k čištění zeleniny a ovoce, při mytí nádobí i úklidu

Skladem

109 Kč 87 Kč 72 Kč bez DPH
ks

Značka: Ecodis
Katalogové číslo: DROGECO34
Hmotnost (1 ks): 0,058 kg

Podrobné informace

Praktický kartáč La droguerie écologique® se rychle stane nepostradatelným pomocníkem ve vaší domácnosti.

Využijete ho jak v kuchyni k čištění ovoce a zeleniny nebo k drhnutí hrnců, pánví či dřezu, tak i při úklidu celé domácnosti.

S pružnými hustými štětinami z kokosového vlákna je odolný proti opotřebení. Štětiny jsou upevněny na drátěném prstenci ze zinku, který nerezne.

Kokosové vlákno nevyvolává alergie.

Kartáč čistěte čistou vodou.

Rozměry 10 cm x 8,5 cm x 4,5 cm

Etiketa je vyrobena z recyklovaného papíru, potištěná inkoustem na rostlinné bázi.

Pro společnost Ecodis vyrobeno na Srí Lance.

Balení: 1 kus

La droguerie écologique® a La droguerie écopratique® jsou značky drogistických výrobků, jejichž motto je „Vyrobte si vlastní čistící prostředky“. Nabízí jednoduché, koncentrované, víceúčelové produkty, které nabízejí vhodnou účinnou a ekonomickou alternativu ke složitým drahým produktům. Základem jsou běžně se vyskytující minerály a rostlinné suroviny z certifikovaného zemědělství a jednoduchý výrobní postup. Vyrábí se ve Francii příp. v západní Evropě s minimální spotřebou energií a surovin a za využití lokálních pracovních sil.

Společnost Ecodis se také účastní programu „Zero CO2“ – pečlivě počítá emise CO2, ke kterým dochází v důsledku veškerých jejích činností, hledá možnosti jejich snížení a zároveň jejich dopad kompenzuje prostřednictvím ekologických aktivit prostřednictvím sponzoringu projektů na zlepšení klimatu GERES.


Specifikace

Materiál:
 
kokosové vlákno, zinek (kostra)

Podobné produkty