Přihlášení

PŘIHLÁŠENÍ

Zapomenuté heslo? Registrace nového účtu
Úvodní stránka Eko Drogerie Pomůcky Ecodis Kniha receptů DIY

Ecodis Kniha receptů DIY

Kniha receptů "The DIY recipe book" La droguerie écologique a écopratique přináší spoustu návodů a nápadů pro domácí výrobu pracích a čistících prostředků, text je v angličtině

Skladem

59 Kč 47 Kč 39 Kč bez DPH
ks

Značka: Ecodis
Katalogové číslo: DROGECO24
Hmotnost (1 ks): 0,12 kg

Podrobné informace

Vyrobte si vlastní čistící a prací prostředky!

La droguerie écologique přináší praktického průvodce domácí výrobou prostředků na praní a úklid celé domácnosti od podlahy po střechu. Obsahuje spoustu důmyslných, účinných a ekonomických receptů na domácí prostředky ze základních surovin a za využití minimálního množství energie.

V knize najdete informace o původu a tipy na použití sody bikarbony, perkarbonátu sodného, octa, kyseliny citronové, mýdlových vloček, včelího vosku, mýdla z rostlinného oleje a dalších základních surovin.

Tyto základní suroviny najdete v nabídce našeho e-shopu.

Kniha je v anglickém jazyce.

La droguerie écologique® a La droguerie écopratique® jsou značky drogistických výrobků, jejichž motto je „Vyrobte si vlastní čistící prostředky“. Nabízí jednoduché, koncentrované, víceúčelové produkty, které nabízejí vhodnou účinnou a ekonomickou alternativu ke složitým drahým produktům. Základem jsou běžně se vyskytující minerály a rostlinné suroviny z certifikovaného zemědělství a jednoduchý výrobní postup. Vyrábí se ve Francii příp. v západní Evropě s minimální spotřebou energií a surovin a za využití lokálních pracovních sil.

Společnost Ecodis se také účastní programu „Zero CO2“ – pečlivě počítá emise CO2, ke kterým dochází v důsledku veškerých jejích činností, hledá možnosti jejich snížení a zároveň jejich dopad kompenzuje prostřednictvím ekologických aktivit prostřednictvím sponzoringu projektů na zlepšení klimatu GERES.


Podobné produkty