Přihlášení

PŘIHLÁŠENÍ

Zapomenuté heslo? Registrace nového účtu
Úvodní stránka Eko Drogerie Pomůcky Ecodis Rukavice z přírodního latexu Large

Ecodis Rukavice z přírodního latexu Large

Pevné rukavice La droguerie écologique z přírodního latexu pro všestranné použití

Skladem

69 Kč 57 Kč bez DPH
ks

Značka: Ecodis
Certifikáty: FSC
Katalogové číslo: DROGECO27
Hmotnost (1 ks): 0,093 kg

Podrobné informace

Tyto rukavice z přírodního latexu využijete v kuchyni, při úklidu, při různých pracích doma i na zahradě.

Latex pro výrobu těchto rukavic je získáván ekologicky odpovědným způsobem na kaučukových plantážích certifikovaných FSC. Tyto plantáže se nacházejí na Srí Lance a sběrači dostávají fair mzdy a extra bonusy.

Pro opakované použití.

Po použití rukavice opláchněte čistou vodou, zamezte kontaktu s chemikáliemi. Protein přírodního latexu může způsobovat alergie.

Balení: 1 ks, velikost large

La droguerie écologique® a La droguerie écopratique® jsou značky drogistických výrobků, jejichž motto je „Vyrobte si vlastní čistící prostředky“. Nabízí jednoduché, koncentrované, víceúčelové produkty, které nabízejí vhodnou účinnou a ekonomickou alternativu ke složitým drahým produktům. Základem jsou běžně se vyskytující minerály a rostlinné suroviny z certifikovaného zemědělství a jednoduchý výrobní postup. Vyrábí se ve Francii příp. v západní Evropě s minimální spotřebou energií a surovin a za využití lokálních pracovních sil.

Společnost Ecodis se také účastní programu „Zero CO2“ – pečlivě počítá emise CO2, ke kterým dochází v důsledku veškerých jejích činností, hledá možnosti jejich snížení a zároveň jejich dopad kompenzuje prostřednictvím ekologických aktivit prostřednictvím sponzoringu projektů na zlepšení klimatu GERES.


Specifikace

Složení:

100 % přírodní latex