Přihlášení

PŘIHLÁŠENÍ

Zapomenuté heslo? Registrace nového účtu

SONETT Aviváž 1 l

Vegan OK

SONETT Aviváž 1 l. Aviváž pro extra péči o všechny druhy tkanin je vhodná na barevné prádlo, vlnu i hedvábí. Oživuje barvy, uhlazuje vlákna a celkově zjemňuje látku. Vhodná pro alergiky.

Zvolte variantu

Skladem

159 Kč 131 Kč bez DPH
ks

Značka: Sonett
Certifikáty: Vegan , Ecogarantie
Katalogové číslo: SONPRANI04
Hmotnost (1 ks): 1,13 kg

Podrobné informace

SONETT aviváž pro extra péči o všechny druhy tkanin. Vhodná na barevné prádlo, vlnu i hedvábí.

Pomáhá z prádla vymáchat zbytky pracího prostředku. Oživuje barvy, uhlazuje vlákna a celkově zjemňuje látku. Použitá kyselina citronová je v potravinářské kvalitě a má výjimečnou biodegrabilitu. Prací prostředky jsou z drtivé většiny alkalické, použitím kyselé aviváže se praní neutralizuje, což je zvláště vhodné pro alergiky.

Celý obal je recyklovatelný, všechny výrobky SONETT jsou 100% odbouratelné, v řádu hodin až dní se ve vodě zcela rozloží na běžné přírodní složky.

Balení: 1 l

Sonett odmítá používat přísady škodlivé pro životní prostředí a pro zdraví člověka. Suroviny použité při výrobě pocházejí z bio-dynamického nebo ekologického zemědělství nebo volného sběru. Voda použitá při výrobě je bio-dynamicky rytmizována a do produktů Sonett jsou přidávány směsi energeticky silných bylin a esence drahých kamenů a kovů. Sonett je jako jediný výrobce ekodrogerie držitelem dvou ekocertifikátů.


Specifikace

Složení: 

Aqua, citric acid, alcohol


Podobné produkty