Přihlášení

PŘIHLÁŠENÍ

Zapomenuté heslo? Registrace nového účtu
Úvodní stránka Eko Drogerie Praní Na skvrny Attitude Odstraňovač skvrn na dětské prádlo 800 ml

Attitude Odstraňovač skvrn na dětské prádlo 800 ml

Hypoalergenní

Účinný bio odstraňovač skvrn bílého i barevného prádla pro citlivou pokožku dětí i dospělých. Jednoduchá aplikace pomocí rozprašovače. Haypoalergenní, neobsahuje žádné škodlivé látky, které by měly neblahý vliv na zdraví vašeho dítěte. Nově ve větším bale

Skladem

159 Kč 131 Kč bez DPH
ks

Certifikáty: Eco logo
Katalogové číslo: ATTITPRANI06
Hmotnost (1 ks): 0,9 kg

Podrobné informace

Bio odstraňovač skvrn značky Attitude účinně odstraní skvrny z vašeho prádla za použití čistě přírodních látek. Lze stejně dobře použít na bílé i barevné prádlo. Tento ekologický přípravek byl vyvinut speciálně pro potřeby těch nejmenších. Je vhodný pro citlivou pokožku dětí i dospělých. Bez vůně. Je použitelný na všechno stálobarevné prádlo při všech teplotách.

Tento ekologický produkt je vyroben z přírodních a bezpečných látek, které nedráždí pokožku. Jako všechny produkty této značky je hypoalergenní.

Obsahuje více než 95 % biologicky rozložitelných složek.

Nepřítomnost škodlivých látek (např. fosfátů, chlóru, barviv) je testována nezávislou laboratoří.

100% recyklovatelný obal s uzavíratelným rozprašovačem.

Použití: Nastříkejte přímo na skvrnu a vemněte do prádla. Nechte působit 1-5 min. Potom vyperte běžným pracím prostředkem.

Objem: 800 ml


Specifikace

Složení:

voda, <5% rostlinné neiontové povrchově aktivní látky (myristyl glukosid, caprylyl glukosid, lauryl glukosid), <5 % enzymy (amyláza), propandiol, glukonát sodný

 


Podobné produkty