Přihlášení

PŘIHLÁŠENÍ

Zapomenuté heslo? Registrace nového účtu
Úvodní stránka Eko Drogerie Praní Na skvrny SONETT Bělicí prostředek a odstraňovač skvrn 450 g

SONETT Bělicí prostředek a odstraňovač skvrn 450 g

Vegan OK

SONETT Bělicí prostředek a odstraňovač skvrn 450 g. Přípravek na bělení prádla je velmi účinný a zároveň je vysoce šetrný k tkaninám i životnímu prostředí. Odstraňuje skvrny od ovoce, červeného vína, čaje, kávy, trávy, krve atd. Lze použít i do myčky.

Zvolte variantu

Skladem

129 Kč 107 Kč bez DPH
ks

Značka: Sonett
Certifikáty: Ecogarantie , Vegan
Katalogové číslo: SONPRANI10
Hmotnost (1 ks): 0,484 kg

Podrobné informace

SONETT šetrný bělicí prostředek a odstraňovač skvrn je velmi účinný a zároveň je vysoce šetrný k tkaninám i životnímu prostředí.

Používá se k bělení bílého prádla, k odstraňování skvrn u bílého a stálobarevného prádla, k zjasnění zažloutlého a zašedlého prádla. Účinný již od 50°C. Vhodný pro bílé a stálobarevné prádlo z bavlny, lnu, konopí a smíšené tkaniny. Odstraňuje skvrny od ovoce, červeného vína, čaje, kávy, trávy, krve atd. Lze použít i do myčky, kde odstraní skvrny od kávy a čaje na nádobí.

Je známo, že každým bělením ztrácí prádlo barvy. Samostatným dávkováním bělicího prostředku se bělící efekt projeví pouze tehdy, kdy je to nezbytně nutné pro odstranění skvrn a k bělení. Tento bělicí prostředek s perkarbonátem sodným je ekologickou alternativou bělení prádla na slunci.

Upozornění: Bělicí prostředek uchovávejte dobře uzavřený, na chladném a suchém místě, mimo dosah dětí. Dráždí oči a pokožku, zdraví škodlivý při požití. Při zasažení očí okamžitě vypláchněte oči velkým množstvím vody a vyhledejte lékaře. Při požití neprodleně vyhledejte lékařskou pomoc a ukažte obal.

Celý obal je recyklovatelný, všechny výrobky SONETT jsou 100% odbouratelné, v řádu hodin až dní se ve vodě zcela rozloží na běžné přírodní složky.

Balení: 450 g

Sonett odmítá používat přísady škodlivé pro životní prostředí a pro zdraví člověka. Suroviny použité při výrobě pocházejí z bio-dynamického nebo ekologického zemědělství nebo volného sběru. Voda použitá při výrobě je bio-dynamicky rytmizována a do produktů Sonett jsou přidávány směsi energeticky silných bylin a esence drahých kamenů a kovů. Sonett je jako jediný výrobce ekodrogerie držitelem dvou ekocertifikátů.


Specifikace

Složení:

Sodium percarbonate, sodium carbonate


Podobné produkty