Přihlášení

PŘIHLÁŠENÍ

Zapomenuté heslo? Registrace nového účtu
Úvodní stránka Eko Drogerie Praní Na skvrny SONETT Sprej na skvrny 100 ml

SONETT Sprej na skvrny 100 ml

Vegan OK

SONETT Sprej na skvrny 100 ml. Sprej je vhodný zejména pro jemné textilie z vlny a hedvábí. Působí skvěle proti skvrnám od ovoce, vína, kakaa, propisovacích tužek, tuku apod. Přírodní složení zaručuje bezpečné užívání.

Skladem

109 Kč 90 Kč bez DPH
ks

Značka: Sonett
Certifikáty: Vegan , Ecogarantie
Katalogové číslo: SONPRANI05
Hmotnost (1 ks): 0,122 kg

Podrobné informace

SONETT sprej na skvrny s bio kůrou panamskou pro jemné textilie z vlny a hedvábí. Působí skvěle proti skvrnám od ovoce, vína, kakaa, propisovacích tužek, tuku atd.

Čistě rostlinné tensidy, bez přísad z petrochemického průmyslu, bez konzervačních látek, bez enzymů a genových technologií.

Použití: Nastříkejte přímo na flek a nechte cca 10 min. působit. Opláchněte čistou vodou či vyperte v pračce.

Celý obal je recyklovatelný, všechny výrobky SONETT jsou 100% odbouratelné, v řádu hodin až dní se ve vodě zcela rozloží na běžné přírodní složky.

Balení: 100 ml

Sonett odmítá používat přísady škodlivé pro životní prostředí a pro zdraví člověka. Suroviny použité při výrobě pocházejí z bio-dynamického nebo ekologického zemědělství nebo volného sběru. Voda použitá při výrobě je bio-dynamicky rytmizována a do produktů Sonett jsou přidávány směsi energeticky silných bylin a esence drahých kamenů a kovů. Sonett je jako jediný výrobce ekodrogerie držitelem dvou ekocertifikátů.


Specifikace

Složení:

Aqua, alkylpolyglucoside C8–16, alcohol, glycerine*, Quillaja Saponaria*, sodium citrate, perfume* (fragrance), linalool*, limonene*

*certified organically grown


Podobné produkty