Přihlášení

PŘIHLÁŠENÍ

Zapomenuté heslo? Registrace nového účtu
Úvodní stránka Eko Drogerie Praní Na skvrny SONETT Tuhé mýdlo na skvrny 100 g

SONETT Tuhé mýdlo na skvrny 100 g

Vegan OK

SONETT Tuhé mýdlo na skvrny 100 g. Mýdlo je účinný prostředek na odolné skvrny. Vhodné pro všechny bílé a stálobarevné textilie z přírodních vláken a směsných tkanin.

Skladem

69 Kč 57 Kč bez DPH
ks

Značka: Sonett
Certifikáty: Ecogarantie
Katalogové číslo: SONPRANI02
Hmotnost (1 ks): 0,102 kg

Podrobné informace

SONETT tuhé žlučové mýdlo na skvrny se používá pro odstranění nejrůznějších skvrn. Je vysoce účinné proti skvrnám od ovoce, krve, inkoustu, propisky, trávy, tuku atd.

Vhodné pro všechny bílé a stálobarevné textilie z přírodních vláken a směsných tkanin. Aplikuje se přímo na skvrnu.

Mýdlo je při použití mírně zásadité. Zelené chlorofylové zabarvení kousků mýdla může působením světla zesvětlat. To však nemá negativní vliv na schopnost žlučového mýdla rozpouštět skvrny. Nahnědlá barva, která se pak objevuje, je přirozená barva žluči.

Celý obal je recyklovatelný, všechny výrobky SONETT jsou 100% odbouratelné, v řádu hodin až dní se ve vodě zcela rozloží na běžné přírodní složky.

Balení: 100 g

Sonett odmítá používat přísady škodlivé pro životní prostředí a pro zdraví člověka. Suroviny použité při výrobě pocházejí z bio-dynamického nebo ekologického zemědělství nebo volného sběru. Voda použitá při výrobě je bio-dynamicky rytmizována a do produktů Sonett jsou přidávány směsi energeticky silných bylin a esence drahých kamenů a kovů. Sonett je jako jediný výrobce ekodrogerie držitelem dvou ekocertifikátů.

 


Specifikace

Složení:

Sodium soap*, aqua, fel tauri siccum, sodium copper chlorophyllin, sodium chloride, sodium thiosulphate

*certified organically grown


Podobné produkty