Přihlášení

PŘIHLÁŠENÍ

Zapomenuté heslo? Registrace nového účtu
Úvodní stránka Eko Drogerie Praní Prací gely a prášky Ecodis Koncentrovaná krystalická soda 500 g

Ecodis Koncentrovaná krystalická soda 500 g

Koncentrovaná krystalická soda La droguerie écopratique pro všestranné použití, má až 3 x intenzivnější efekt než tradiční soda. Univerzální čistič a odstraňovač mastnoty, odstraní ze skleněného nádobí skvrny od čaje, kávy i připálené zbytky z hrnce.

Skladem

89 Kč 74 Kč bez DPH
ks

Značka: Ecodis
Katalogové číslo: DROGECO12
Hmotnost (1 ks): 0,522 kg

Podrobné informace

Soda ve formě koncentrovaných krystalů je téměř třikrát aktivnější než tradiční soda. Má široké využití v domácnosti, používá se k čištění, odstraňuje pachy, připálené zbytky, díky zásaditému pH rozpouští mastnotu, neutralizuje kyseliny, odstraňuje vhodní kámen. Vhodná i pro smaltované povrchy (vany, toalety, umyvadla atd.), mramor nebo na čištění potrubí ucpaného organickým materiálem.

Koncentrované sodné krystaly jsou účinné i při čištění silně znečištěných povrchů jako digestoře, odpadkové koše, dvířka trub, toalety, lednice atd. Jejich změkčující vlastnosti zintenzivňují účinky pracích a čistících prostředků. Vhodné pro domácí výrobu pracích a čistících prostředků, usnadňují odstraňování maleb a tapet. Účinně odstraní zažranou špínu např. na terase, lišejníky a plíseň.

Pro snazší rozpuštění použijte teplou vodu.

Není vhodná na železo, hliník.

Vyrobeno v západní Evropě z běžných surovin jako křída, sůl.

Krystalický prášek rozpustný ve vodě, pH 11,4, klasifikace: GHS07

Nepoužívat ve vysoké koncentraci k přímému kontaktu s kyselinou.

Balení: 500 g

La droguerie écologique® a La droguerie écopratique® jsou značky drogistických výrobků, jejichž motto je „Vyrobte si vlastní čistící prostředky“. Nabízí jednoduché, koncentrované, víceúčelové produkty, které nabízejí vhodnou účinnou a ekonomickou alternativu ke složitým drahým produktům. Základem jsou běžně se vyskytující minerály a rostlinné suroviny z certifikovaného zemědělství a jednoduchý výrobní postup. Vyrábí se ve Francii příp. v západní Evropě s minimální spotřebou energií a surovin a za využití lokálních pracovních sil.

Společnost Ecodis se také účastní programu „Zero CO2“ – pečlivě počítá emise CO2, ke kterým dochází v důsledku veškerých jejích činností, hledá možnosti jejich snížení a zároveň jejich dopad kompenzuje prostřednictvím ekologických aktivit prostřednictvím sponzoringu projektů na zlepšení klimatu GERES.


Specifikace

Složení:
 
uhličitan sodný

Podobné produkty