Přihlášení

PŘIHLÁŠENÍ

Zapomenuté heslo? Registrace nového účtu
Úvodní stránka Eko Drogerie Praní Prací gely a prášky Ecodis Perkarbonát sodný 2,5 kg

Ecodis Perkarbonát sodný 2,5 kg

Perkarbonát sodný La droguerie écopratique má své použití při praní jako tradiční bělidlo, odstraňovač skvrn a pachů, při teplotách od 40 °C. Bez obsahu chloru a optických bělidel, je vyroben z přírodních surovin jako je voda, sůl a křída.

Zvolte variantu

Skladem

324 Kč 268 Kč bez DPH
ks

Značka: Ecodis
Katalogové číslo: DROGECO14
Hmotnost (1 ks): 2,529 kg

Podrobné informace

Perkarbonát sodný neboli také pevný peroxid vodíku se vyrábí z krystalické sody a peroxidu vodíku, původem z přírodních surovin jako je sůl, voda, křída. Jakmile se perkarbonát rozpustí ve vodě, rozkládá se na krystalickou sodu, která je povrchově aktivním činidlem a peroxid vodíku, který je bělidlem na bázi kyslíku.

Tento výrobek neobsahuje chlor ani fosfáty, které škodí životnímu prostředí.

Perkarbonát sodný působí jako velmi účinné bělidlo na bázi kyslíku a odstraňuje skvrny vč. odolných od čaje, kávy, červeného vína, trávy, ovoce, potu, krve apod. Je ideální k přirozenému udržení bělosti vašeho prádla i po větším počtu pracích cyklů, neboť brání šednutí prádla kvůli vodnímu kameni. Také účinně odstraňuje pachy.

Použití: přidejte do bubnu pračky 1 lžíci na 4 - 5 kg prádla nebo 2 lžíce při odolnějších skvrnách anebo rozpusťte v trošce vody a aplikujte přímo na skvrny, případně prádlo do roztoku nejprve namočte a pak vyperte. Perte minimálně na 40 °C, ideálně na 60 °C.

Lze použít také jako čistič i jinde v domácnosti, dílně nebo na zahradě.

Balení: 2,5 kg

La droguerie écologique® a La droguerie écopratique® jsou značky drogistických výrobků, jejichž motto je „Vyrobte si vlastní čistící prostředky“. Nabízí jednoduché, koncentrované, víceúčelové produkty, které nabízejí vhodnou účinnou a ekonomickou alternativu ke složitým drahým produktům. Základem jsou běžně se vyskytující minerály a rostlinné suroviny z certifikovaného zemědělství a jednoduchý výrobní postup. Vyrábí se ve Francii příp. v západní Evropě s minimální spotřebou energií a surovin a za využití lokálních pracovních sil.

Společnost Ecodis se také účastní programu „Zero CO2“ – pečlivě počítá emise CO2, ke kterým dochází v důsledku veškerých jejích činností, hledá možnosti jejich snížení a zároveň jejich dopad kompenzuje prostřednictvím ekologických aktivit prostřednictvím sponzoringu projektů na zlepšení klimatu GERES.


Specifikace

Složení:
 
perkarbonát sodný

Podobné produkty