Přihlášení

PŘIHLÁŠENÍ

Zapomenuté heslo? Registrace nového účtu

Ecodis Soda bikarbona 1 kg

Soda bikarbona La droguerie écologique pro všestranné využití v domácnosti, na změkčení vody, praní, čištění, odstranění zápachu, regulace pH, proti vodnímu kameni

Zvolte variantu

Skladem

96 Kč 79 Kč bez DPH
ks

Značka: Ecodis
Katalogové číslo: DROGECO01
Hmotnost (1 ks): 1,019 kg

Podrobné informace

Soda bikarbona neboli bikarbonát sodný

Technická soda pro použití v domácnosti, dílně či zahradě. Na praní, k změkčení vody, na intenzivní čistění při úklidu, k odvápňování, na mytí nádobí, čištění trub, jako deodorant.

Základní ingredience pro domácí výrobu pracích a čistících prostředků.

Tohoto všestranného pomocníka používali již ve starověkém Egyptě, kde získávali sodu ze slanovodních jezer a používali ji jako tělové mýdlo.

Dnes se vyrábí sloučením křídy a soli, dvou prakticky neomezených přírodních zdrojů.

Je rozpustná ve vodě, mírně hrubá, nehořlavá, pH mezi 8 a 8,5.

Vyrobeno v západní Evropě.

Obal z recyklovaného papíru.

Balení: 1 kg

La droguerie écologique® a La droguerie écopratique® jsou značky drogistických výrobků, jejichž motto je „Vyrobte si vlastní čistící prostředky“. Nabízí jednoduché, koncentrované, víceúčelové produkty, které nabízejí vhodnou účinnou a ekonomickou alternativu ke složitým drahým produktům. Základem jsou běžně se vyskytující minerály a rostlinné suroviny z certifikovaného zemědělství a jednoduchý výrobní postup. Vyrábí se ve Francii příp. v západní Evropě s minimální spotřebou energií a surovin a za využití lokálních pracovních sil.

Společnost Ecodis se také účastní programu „Zero CO2“ – pečlivě počítá emise CO2, ke kterým dochází v důsledku veškerých jejích činností, hledá možnosti jejich snížení a zároveň jejich dopad kompenzuje prostřednictvím ekologických aktivit prostřednictvím sponzoringu projektů na zlepšení klimatu GERES.


Specifikace

Složení:
 
soda bikarbona

Podobné produkty