Přihlášení

PŘIHLÁŠENÍ

Zapomenuté heslo? Registrace nového účtu
Úvodní stránka Eko Drogerie Praní Prací gely a prášky SONETT Olivový prací gel na vlnu a hedvábí 10 l

SONETT Olivový prací gel na vlnu a hedvábí 10 l

Vegan OK

SONETT Olivový prací gel na vlnu a hedvábí 10 l. Gel na praní na jemné prádlo, vlnu a hedvábí pro ruční praní i praní v pračce. Gelová konzistence ošetří jemné tkaniny zvlášť jemným způsobem. Olivový olej má vynikající čisticí a ošetřující účinky. Ve výho

Zvolte variantu

Skladem do 2 dnů

1 759 Kč 1 454 Kč bez DPH
ks

Značka: Sonett
Certifikáty: Vegan , Ecogarantie
Katalogové číslo: SONPRANI18
Hmotnost (1 ks): 10,7 kg

Podrobné informace

SONETT olivový prací gel na jemné prádlo, vlnu a hedvábí pro ruční praní i praní v pračce při nižších teplotách do 40°C. Gelová konzistence ošetří jemné tkaniny zvlášť jemným způsobem.

Kvalitní lisovaný olivový olej je v tomto produktu zpracováván na mýdlo, které má vynikající čisticí, ošetřující a následně promašťující účinky na textilie z vlny a hedvábí. Za pomoci cukrového tenzidu vzniká jemný prací prostředek na bázi mýdla; tento prostředek je i u tvrdé vody snadno použitelný a zachovává si všechny pozitivní vlastnosti.

Celý obal je recyklovatelný, všechny výrobky SONETT jsou 100% odbouratelné, v řádu hodin až dní se ve vodě zcela rozloží na běžné přírodní složky.

Výhodné balení, vhodné k doplňování. Ke kanystru je možné dokoupit pumpičku pro snažší přelévání.

Balení: 10 l

Sonett odmítá používat přísady škodlivé pro životní prostředí a pro zdraví člověka. Suroviny použité při výrobě pocházejí z bio-dynamického nebo ekologického zemědělství nebo volného sběru. Voda použitá při výrobě je bio-dynamicky rytmizována a do produktů Sonett jsou přidávány směsi energeticky silných bylin a esence drahých kamenů a kovů. Sonett je jako jediný výrobce ekodrogerie držitelem dvou ekocertifikátů.


Specifikace

Složení:

Aqua, potassium soap*, alkyl polyglucoside C8–16, alcohol, potassium citrate, perfume* (fragrance), linalool*

*certified organically grown


Podobné produkty