Přihlášení

PŘIHLÁŠENÍ

Zapomenuté heslo? Registrace nového účtu
Úvodní stránka Eko Drogerie Praní Prací gely a prášky SONETT Prací gel na barevné prádlo 1,5 l

SONETT Prací gel na barevné prádlo 1,5 l

Vegan OK

SONETT Prací gel na barevné prádlo 1,5 l. Ekologicky šetrný gel na barevné prádlo, který efektivně pere při teplotách od 30 - 60°C. Vhodný pro všechny barevné tkaniny. Přírodní složení zaručuje bezpečné používání.

Zvolte variantu

Skladem

259 Kč 214 Kč bez DPH
ks

Značka: Sonett
Certifikáty: Vegan , Ecogarantie
Katalogové číslo: SONPRANI15
Hmotnost (1 ks): 1,674 kg

Podrobné informace

SONETT prací gel na barevné prádlo je určen na efektivní praní barevného prádla při nižších teplotách od 30°C do 60°C.

Jemný gel na praní je určen na praní barevného prádla (kromě vlny a hedvábí) při nižších teplotách od 30°C do 60°C. Vhodný pro všechny barevné tkaniny z bavlny, lnu, konopí, mikrovláken a jiných směsí. K odstranění odolných skvrn použijte Sonett Tekuté mýdlo na skvrny.

Zvláštní energeticky úsporná metoda zmýdelňování, použití olejů a éterických olejů z ekologického zemědělství.

Celý obal je recyklovatelný, všechny výrobky SONETT jsou 100% odbouratelné, v řádu hodin až dní se ve vodě zcela rozloží na běžné přírodní složky.

Balení: 1,5 l

Sonett odmítá používat přísady škodlivé pro životní prostředí a pro zdraví člověka. Suroviny použité při výrobě pocházejí z bio-dynamického nebo ekologického zemědělství nebo volného sběru. Voda použitá při výrobě je bio-dynamicky rytmizována a do produktů Sonett jsou přidávány směsi energeticky silných bylin a esence drahých kamenů a kovů. Sonett je jako jediný výrobce ekodrogerie držitelem dvou ekocertifikátů.


Specifikace

Složení:

Aqua, potassium soap*, alkylpolyglucoside C8–16, potassium citrate, sodium C12–14, fatty alcohol sulphate, alcohol, sulphated castor oil, perfume* (fragrance), citral*, limonene*, linalool*, balsamum dipterocarpi

*certified organically grown


Podobné produkty