Přihlášení

PŘIHLÁŠENÍ

Zapomenuté heslo? Registrace nového účtu
Úvodní stránka Eko Drogerie Praní Prací gely a prášky SONETT Prací gel na bílé a barevné prádlo 2 l

SONETT Prací gel na bílé a barevné prádlo 2 l

Vegan OK

SONETT Prací gel na bílé i barevné prádlo s nádhernou vůní levandule. Ekologicky šetrný gel, který efektivně pere při teplotách od 30 - 95°C. Vhodný pro všechny tkaniny. Přírodní složení zaručuje bezpečné používání.

Zvolte variantu

Skladem

329 Kč 272 Kč bez DPH
ks

Značka: Sonett
Certifikáty: Ecogarantie , Vegan
Katalogové číslo: SONPRANI28
Hmotnost (1 ks): 2,163 kg

Podrobné informace

SONETT prací gel na bílé i barevné prádlo je určen na efektivní praní veškerého prádla při teplotách od 30°C do 95°C.

Jemný gel na praní je určen na praní veškerého prádla kromě vlny a hedvábí. Vhodný pro všechny bílé i barevné tkaniny z bavlny, lnu, konopí, mikrovláken a jiných směsí. K odstranění odolných skvrn použijte Sonett Tekuté mýdlo na skvrny.

S velmi příjemnou vůní levandule.

Zvláštní energeticky úsporná metoda zmýdelňování, použití olejů a éterických olejů z ekologického zemědělství.

Celý obal je recyklovatelný, všechny výrobky SONETT jsou 100% odbouratelné, v řádu hodin až dní se ve vodě zcela rozloží na běžné přírodní složky.

Balení: 2 l

Sonett odmítá používat přísady škodlivé pro životní prostředí a pro zdraví člověka. Suroviny použité při výrobě pocházejí z bio-dynamického nebo ekologického zemědělství nebo volného sběru. Voda použitá při výrobě je bio-dynamicky rytmizována a do produktů Sonett jsou přidávány směsi energeticky silných bylin a esence drahých kamenů a kovů. Sonett je jako jediný výrobce ekodrogerie držitelem dvou ekocertifikátů.


Specifikace

Složení:
 
Aqua, potassium soap*, alkylpolyglucoside C8–16, sodium C8–14, fatty alcohol sulphate, alcohol, sulphated castor oil, potassium citrate, perfume* (fragrance), linalool*

*certified organically grown