Přihlášení

PŘIHLÁŠENÍ

Zapomenuté heslo? Registrace nového účtu

SONETT Prací prášek 1,2 kg

Vegan OK

SONETT Prací prášek 1.2 kg. Prášek na praní s univerzálním použitím je vhodný na bílé i barevné prádlo při teplotách od 40° - 95°C. Přírodní ingredience šetrným způsobem zbaví prádlo pachů a nečistot.

Zvolte variantu

Skladem

299 Kč 247 Kč bez DPH
ks

Značka: Sonett
Certifikáty: Vegan , Ecogarantie
Katalogové číslo: SONPRANI12
Hmotnost (1 ks): 1,36 kg

Podrobné informace

SONETT prací prášek na veškeré barevné i bílé prádlo z bavlny, lnu, konopí a směsného vlákna od 40° - 95°C.

Ekologický prášek na praní s univerzálním použitím - na bílé i barevné prádlo (kromě vlny, hedvábí a jemných tkanin), pro praní při teplotách od 40°C do 95°C. Přírodní ingredience šetrným způsobem zbaví prádlo pachů a nečistot.

Poznámka: Účinky mýdlových pracích prostředků se mohou plně rozvinout pouze v měkké vodě, z toho důvodu je NUTNÉ přidat změkčovadlo ke každému praní.

Celý obal je recyklovatelný, všechny výrobky SONETT jsou 100% odbouratelné, v řádu hodin až dní se ve vodě zcela rozloží na běžné přírodní složky.

Balení: 1,2 kg

Sonett odmítá používat přísady škodlivé pro životní prostředí a pro zdraví člověka. Suroviny použité při výrobě pocházejí z bio-dynamického nebo ekologického zemědělství nebo volného sběru. Voda použitá při výrobě je bio-dynamicky rytmizována a do produktů Sonett jsou přidávány směsi energeticky silných bylin a esence drahých kamenů a kovů. Sonett je jako jediný výrobce ekodrogerie držitelem dvou ekocertifikátů.

 


Specifikace

Složení:

Sodium soap*, sodium carbonate, bentonite, zeolite, sodium C12–14, fatty alcohol sulphate, sodium silicate, sodium metasilicate, sodium disilicate

*certified organically grown


Podobné produkty