Přihlášení

PŘIHLÁŠENÍ

Zapomenuté heslo? Registrace nového účtu
Úvodní stránka Eko Drogerie Praní Prací gely a prášky SONETT Prášek na praní COLOR - Sensitive 1,2 kg

SONETT Prášek na praní COLOR - Sensitive 1,2 kg

Vegan OK

SONETT Prací prášek COLOR - Sensitive 1.2 kg. Prášek na praní s univerzálním použitím je vhodný na praní barevných jemných tkanin z bavlny, lnu i syntetických vláken již od 20°C. Přírodní ingredience šetrným způsobem zbaví prádlo pachů a nečistot.

Skladem

329 Kč 272 Kč bez DPH
ks

Značka: Sonett
Produktová řada: Sonett Sensitive
Certifikáty: Vegan , Ecogarantie
Katalogové číslo: SONPRANI01
Hmotnost (1 ks): 1,272 kg

Podrobné informace

SONETT prášek na praní COLOR - Sensitive je řada určená pro alergiky a osoby s citlivou pokožkou.

Prací prášek je vhodný na praní barevných jemných tkanin z bavlny, lnu i syntetických vláken. Je jemný k barvám a vhodný k praní již od 20°C. Bez jakékoliv parfemace.

Celý obal je recyklovatelný, všechny výrobky SONETT jsou 100% odbouratelné, v řádu hodin až dní se ve vodě zcela rozloží na běžné přírodní složky.

Balení: 1,2 kg

Sonett odmítá používat přísady škodlivé pro životní prostředí a pro zdraví člověka. Suroviny použité při výrobě pocházejí z bio-dynamického nebo ekologického zemědělství nebo volného sběru. Voda použitá při výrobě je bio-dynamicky rytmizována a do produktů Sonett jsou přidávány směsi energeticky silných bylin a esence drahých kamenů a kovů. Sonett je jako jediný výrobce ekodrogerie držitelem dvou ekocertifikátů


Specifikace

Složení:

Zeolite, sodium soap*, sodium citrate, coco glucoside, sodium carbonate, sodium silicate, sodium bicarbonate, Quillaja saponaria*

*certified organically grown


Podobné produkty