Přihlášení

PŘIHLÁŠENÍ

Zapomenuté heslo? Registrace nového účtu
Úvodní stránka Eko Drogerie Praní Prací gely a prášky SONETT Přípravek na škrobení a žehlení 1 l

SONETT Přípravek na škrobení a žehlení 1 l

Vegan OK

SONETT Přípravek na škrobení a žehlení 1 l. Proniká do hloubky vlákna, narovná jej a zpevní. Tkanina se pak snadněji žehlí a drží tvar. Ekologický přípravek pro příjemnější žehlení.

Zvolte variantu

Skladem do 2 dnů

159 Kč 131 Kč bez DPH
ks

Značka: Sonett
Certifikáty: Vegan , Ecogarantie
Katalogové číslo: SONPRANI03
Hmotnost (1 ks): 1,051 kg

Podrobné informace

SONETT přípravek na škrobení a žehlení. Účinný a ekologický přípravek pro snadnější žehlení. Proniká do hloubky vlákna, narovná jej a zpevní. Tkanina se pak snadněji žehlí a drží tvar.

Nevhodné pro hedvábí, umělé hedvábí a jiná umělá vlákna. Používejte v dobře větraných prostorech. Aerosol se nesmí inhalovat.

Pozor: uchovejte mimo dosah dětí, hořlavina.

Celý obal je recyklovatelný, všechny výrobky SONETT jsou 100% odbouratelné, v řádu hodin až dní se ve vodě zcela rozloží na běžné přírodní složky.

Balení: 1 l

Sonett odmítá používat přísady škodlivé pro životní prostředí a pro zdraví člověka. Suroviny použité při výrobě pocházejí z bio-dynamického nebo ekologického zemědělství nebo volného sběru. Voda použitá při výrobě je bio-dynamicky rytmizována a do produktů Sonett jsou přidávány směsi energeticky silných bylin a esence drahých kamenů a kovů. Sonett je jako jediný výrobce ekodrogerie držitelem dvou ekocertifikátů.


Specifikace

Složení:

Aqua, alcohol, polysaccharide*, sulphated castor oil, potassium soap*, potassium citrate, perfume* (fragrance), citronellol*, geraniol*, linalool*

*certified organically grown


Podobné produkty