Přihlášení

PŘIHLÁŠENÍ

Zapomenuté heslo? Registrace nového účtu

SONETT Změkčovač vody 500 g

Vegan OK

SONETT Změkčovač vody 500 g. Přípravek na změkčení vody efektně změkčuje vodu a tím zvyšuje prací účinek při použití minimálního množství pracího prostředku. Zvyšuje životnost pračky a zabraňuje usazování vodního kamene.

Zvolte variantu

Skladem

139 Kč 115 Kč bez DPH
ks

Značka: Sonett
Certifikáty: Vegan , Ecogarantie
Katalogové číslo: SONPRANI13
Hmotnost (1 ks): 0,548 kg

Podrobné informace

SONETT změkčovač vody je nutné používat k pracímu prostředku.

Účinně změkčuje vodu a vytváří tak optimální prostředí pro působení mýdla - hlavní aktivní složky pracích prostředků Sonett. Používá se pro zvýšení účinnosti pracích prostředků zejména v oblastech se zvýšenou tvrdostí vody.

Celý obal je recyklovatelný, všechny výrobky SONETT jsou 100% odbouratelné, v řádu hodin až dní se ve vodě zcela rozloží na běžné přírodní složky.

Balení: 500 g

Sonett odmítá používat přísady škodlivé pro životní prostředí a pro zdraví člověka. Suroviny použité při výrobě pocházejí z bio-dynamického nebo ekologického zemědělství nebo volného sběru. Voda použitá při výrobě je bio-dynamicky rytmizována a do produktů Sonett jsou přidávány směsi energeticky silných bylin a esence drahých kamenů a kovů. Sonett je jako jediný výrobce ekodrogerie držitelem dvou ekocertifikátů.


Specifikace

Složení:

Zeolite, sodium carbonate, sodium citrate


Podobné produkty