Přihlášení

PŘIHLÁŠENÍ

Zapomenuté heslo? Registrace nového účtu
Úvodní stránka Eko Drogerie Praní SONETT Olivový prací gel na vlnu a hedvábí Sensitive 1 l

SONETT Olivový prací gel na vlnu a hedvábí Sensitive 1 l

Vegan OK

SONETT Olivový prací gel na vlnu a hedvábí - Sensitive 1 l. Gel na praní na jemné prádlo, vlnu a hedvábí pro ruční praní i praní v pračce. Gelová konzistence ošetří jemné tkaniny zvlášť jemným způsobem. Olivový olej má vynikající čisticí a ošetřující účin

Skladem

229 Kč 189 Kč bez DPH
ks

Značka: Sonett
Produktová řada: Sonett Sensitive
Certifikáty: Vegan , Ecogarantie
Katalogové číslo: SONPRANI08
Hmotnost (1 ks): 1,072 kg

Podrobné informace

SONETT olivový prací gel SENSITIV na jemné prádlo, vlnu a hedvábí pro ruční praní i praní v pračce při nižších teplotách do 40°C. Gelová konzistence ošetří jemné tkaniny zvlášť jemným způsobem. Řada Sensitiv je určená pro alergiky a osoby s citlivou pokožkou.

Kvalitní lisovaný olivový olej je v tomto produktu zpracováván na mýdlo, které má vynikající čisticí, ošetřující a následně promašťující účinky na textilie z vlny a hedvábí. Za pomoci cukrového tenzidu vzniká jemný prací prostředek na bázi mýdla; tento prostředek je i u tvrdé vody snadno použitelný a zachovává si všechny pozitivní vlastnosti.

Celý obal je recyklovatelný, všechny výrobky SONETT jsou 100% odbouratelné, v řádu hodin až dní se ve vodě zcela rozloží na běžné přírodní složky.

Balení: 1 l

Sonett odmítá používat přísady škodlivé pro životní prostředí a pro zdraví člověka. Suroviny použité při výrobě pocházejí z bio-dynamického nebo ekologického zemědělství nebo volného sběru. Voda použitá při výrobě je bio-dynamicky rytmizována a do produktů Sonett jsou přidávány směsi energeticky silných bylin a esence drahých kamenů a kovů. Sonett je jako jediný výrobce ekodrogerie držitelem dvou ekocertifikátů.


Specifikace

Složení:

Aqua, potassium soap*, alkylpolyglucoside C8-16, alcohol, potassium citrate

*certified organically grown


Podobné produkty