Přihlášení

PŘIHLÁŠENÍ

Zapomenuté heslo? Registrace nového účtu
Úvodní stránka Eko Drogerie Praní SONETT Přípravek na škrobení a žehlení 0,5 l

SONETT Přípravek na škrobení a žehlení 0,5 l

Vegan OK

SONETT Přípravek na škrobení a žehlení 0,5 l. Proniká do hloubky vlákna, narovná jej a zpevní. Tkanina se pak snadněji žehlí a drží tvar. Ekologický přípravek pro příjemnější žehlení.

Zvolte variantu

Skladem

109 Kč 90 Kč bez DPH
ks

Značka: Sonett
Certifikáty: Vegan , Ecogarantie
Katalogové číslo: SONPRANI14
Hmotnost (1 ks): 0,554 kg

Podrobné informace

SONETT přípravek na škrobení a žehlení s praktickým rozprašovačem.

Účinný a ekologický přípravek pro snadnější žehlení. Proniká do hloubky vlákna, narovná jej a zpevní. Tkanina se pak snadněji žehlí a drží tvar.

Použití: Pomocí rozprašovače nastříkejte na oděv ze vzdálenosti cca 20cm. Nepoužívejte funkci napařování žehličky. Před použitím protřepat. V případě ucpání pumpičky, propláchněte teplou vodou.

Pozor: uchovejte mimo dosah dětí, hořlavina.

Celý obal je recyklovatelný, všechny výrobky SONETT jsou 100% odbouratelné, v řádu hodin až dní se ve vodě zcela rozloží na běžné přírodní složky.

Balení: 0,5 l

Sonett odmítá používat přísady škodlivé pro životní prostředí a pro zdraví člověka. Suroviny použité při výrobě pocházejí z bio-dynamického nebo ekologického zemědělství nebo volného sběru. Voda použitá při výrobě je bio-dynamicky rytmizována a do produktů Sonett jsou přidávány směsi energeticky silných bylin a esence drahých kamenů a kovů. Sonett je jako jediný výrobce ekodrogerie držitelem dvou ekocertifikátů.


Specifikace


Složení:

Aqua, alcohol, polysaccharide*, sulphated castor oil, potassium soap*, potassium citrate, perfume* (fragrance), citronellol*, geraniol*, linalool*

*certified organically grown