Přihlášení

PŘIHLÁŠENÍ

Zapomenuté heslo? Registrace nového účtu
Úvodní stránka Eko Drogerie Praní SONETT Tekuté mýdlo na skvrny 1 l

SONETT Tekuté mýdlo na skvrny 1 l

SONETT Tekuté mýdlo na skvrny 1 l. Účinně bojuje se skvrnami, na které si jiné prostředky netroufnou. Použití na bílé a stálobarevné prádlo. Přírodní složení bez chloru.

Zvolte variantu

Skladem

319 Kč 264 Kč bez DPH
ks

Značka: Sonett
Certifikáty: Ecogarantie
Katalogové číslo: SONPRANI11
Hmotnost (1 ks): 1,068 kg

Podrobné informace

SONETT tekuté žlučové mýdlo na skvrny perfektně bojuje s odolnými a zažranými fleky. Účinkuje při teplotách už od 30°C do 60°C.

Vysoce účinný prostředek proti skvrnám od ovoce, krve, inkoustu, propisky, trávy, tuku atd. Vhodný pouze na bílé a stálobarevné prádlo (stálost barev nejdříve otestujte na malém kousku).

Dávkování: 20-30 ml přípravku přidejte k hlavnímu praní. Aplikuje se přímo na skvrny.

Celý obal je recyklovatelný, všechny výrobky SONETT jsou 100% odbouratelné, v řádu hodin až dní se ve vodě zcela rozloží na běžné přírodní složky.

Balení: 1 l

Sonett odmítá používat přísady škodlivé pro životní prostředí a pro zdraví člověka. Suroviny použité při výrobě pocházejí z bio-dynamického nebo ekologického zemědělství nebo volného sběru. Voda použitá při výrobě je bio-dynamicky rytmizována a do produktů Sonett jsou přidávány směsi energeticky silných bylin a esence drahých kamenů a kovů. Sonett je jako jediný výrobce ekodrogerie držitelem dvou ekocertifikátů.

 


Specifikace

Složení:

Aqua, potassium soap*, alkylpolyglucoside C8-14, alcohol, fel tauri siccum, potassium citrate, perfume* (fragrance), limonene, linalool*, geraniol*

*certified organically grown


Podobné produkty