Přihlášení

PŘIHLÁŠENÍ

Zapomenuté heslo? Registrace nového účtu

Ecodis Bio ocet 12% 1 l

Vegan OK

Ocet 12% La droguerie écologique z ekologického zemědělství pro všestranné použití v domácnosti

Skladem

99 Kč 82 Kč bez DPH
ks

Značka: Ecodis
Katalogové číslo: DROGECO081
Hmotnost (1 ks): 1 kg

Podrobné informace

Alkoholový ocet  La droguerie écologique® je vodný 12% roztok kyseliny octové.

Tento tradiční, víceúčelový a levný produkt je významný pomocníkem v domácnosti díky svému všestrannému použití, šetrnosti k životnímu prostředí i ceně.

Má spoustu schopností: slouží jako odmašťovač, čistič, osvěžovač vzduchu, odvápňovač (odstraňuje vodní kámen) atd.

Účinkuje jako slabá kyselina, tzn. že neutralizuje slabé zásady a rozkládá uhličitany vč. usazenin vodního kamene např. v potrubí.

Pro údržbu domácích spotřebičů: při použití octa jako odvápňovače použijte ½ sklenice octa. Při praní přidejte k aviváži do pračky sklenici octa, abyste odstranili zbytky vápníku a změkčili prádlo.

Vyrobeno ve Francii alkoholovou fermentací ekologicky pěstovaných obilovin.

Neobsahuje žádná barviva, zahušťovadla ani konzervanty.

Je šetrný k lidem i životnímu prostředí.

Certifikováno Ecocert.

Recyklovatelný obal.

100 % složek je přírodního původu

Balení: 1 l

La droguerie écologique® a La droguerie écopratique® jsou značky drogistických výrobků, jejichž motto je „Vyrobte si vlastní čistící prostředky“. Nabízí jednoduché, koncentrované, víceúčelové produkty, které nabízejí vhodnou účinnou a ekonomickou alternativu ke složitým drahým produktům. Základem jsou běžně se vyskytující minerály a rostlinné suroviny z certifikovaného zemědělství a jednoduchý výrobní postup. Vyrábí se ve Francii příp. v západní Evropě s minimální spotřebou energií a surovin a za využití lokálních pracovních sil.

Společnost Ecodis se také účastní programu „Zero CO2“ – pečlivě počítá emise CO2, ke kterým dochází v důsledku veškerých jejích činností, hledá možnosti jejich snížení a zároveň jejich dopad kompenzuje prostřednictvím ekologických aktivit prostřednictvím sponzoringu projektů na zlepšení klimatu GERES.


Specifikace

Složení:

12% kyselina octová*

  * z ekologického zemědělství