Přihlášení

PŘIHLÁŠENÍ

Zapomenuté heslo? Registrace nového účtu

Ecodis Bio ocet 8% 1 l

Ocet 8% La droguerie écologique z ekologického zemědělství pro použití v kuchyni i při úklidu domácnosti

Zvolte variantu

Skladem

79 Kč 69 Kč bez DPH
ks

Značka: Ecodis
Certifikáty: EcoCert
Katalogové číslo: DROGECO06
Hmotnost (1 ks): 1,048 kg

Podrobné informace

Alkoholový ocet  La droguerie écologique® je vodný 8% roztok kyseliny octové.

Tradičně se používá po celém světě pro účely vaření a je také významný pomocníkem v domácnosti díky svému všestrannému použití, šetrnosti k životnímu prostředí i ceně.

Má spoustu schopností: slouží jako konzervant potravin, odmašťovač, osvěžovač vzduchu, odstraňuje vodní kámen atd. Používá se při přípravě jídel, jako čistidlo, dokonce i při osobní hygieně a v kosmetice.

Pracuje jako slabá kyselina, tzn. že neutralizuje slabé zásady a rozkládá uhličitany vč. usazenin vodního kamene např. v potrubí.

Vyrobeno ve Francii alkoholovou fermentací ekologicky pěstovaných obilovin.

Neobsahuje žádná barviva, zahušťovadla ani konzervanty.

Je šetrný k lidem i životnímu prostředí.

Certifikováno Ecocert.

Recyklovatelný obal.

100 % složek je přírodního původu

Balení: 1 l

La droguerie écologique® a La droguerie écopratique® jsou značky drogistických výrobků, jejichž motto je „Vyrobte si vlastní čistící prostředky“. Nabízí jednoduché, koncentrované, víceúčelové produkty, které nabízejí vhodnou účinnou a ekonomickou alternativu ke složitým drahým produktům. Základem jsou běžně se vyskytující minerály a rostlinné suroviny z certifikovaného zemědělství a jednoduchý výrobní postup. Vyrábí se ve Francii příp. v západní Evropě s minimální spotřebou energií a surovin a za využití lokálních pracovních sil.

Společnost Ecodis se také účastní programu „Zero CO2“ – pečlivě počítá emise CO2, ke kterým dochází v důsledku veškerých jejích činností, hledá možnosti jejich snížení a zároveň jejich dopad kompenzuje prostřednictvím ekologických aktivit prostřednictvím sponzoringu projektů na zlepšení klimatu GERES.


Specifikace

Složení:

8% kyselina octová*

  * z ekologického zemědělství


Podobné produkty