Přihlášení

PŘIHLÁŠENÍ

Zapomenuté heslo? Registrace nového účtu
Úvodní stránka Eko Drogerie Úklid Čističe Ecodis Jílová pasta 125 g

Ecodis Jílová pasta 125 g

Jílová pasta La droguerie écologique je víceúčelový čistič použitelný na tvrdé a omyvatelné povrchy v kuchyni, koupelně i celé domácnosti. Vyčistí povrch bez poškození.

Skladem

108 Kč 89 Kč bez DPH
ks

Značka: Ecodis
Certifikáty: EcoCert
Katalogové číslo: DROGECO23
Hmotnost (1 ks): 0,145 kg

Podrobné informace

Jílová pasta La droguerie écologique je vhodnou alternativou k mnoha klasickým prostředkům domácí údržby. Poradí si se zažranou špínou, kterou snadno odstraní ze všech tvrdých povrchů, jako je plast, PVC, kůže, smalt, obklady, kámen, lino, okna, zrcadla, nerez, hliník, stříbro, cín, mosaz, měď, chrom a další podobné materiály, aniž by je poškodil, a navíc zanechá lehký hedvábný vzhled. K čištění dřezů, vodovodních baterií, trub, grilů, porcelánu i keramiky atd.

Ve formě polotvrdé pasty.

100 % složek je přírodního původu, certifikováno Ecocert.

Vyrobeno ve Francii, recyklovatelný obal.

Použití: Stačí navlhčit houbičku a přetřením přes pastu jí trochu nabrat a vydrhnout čištěný povrch. Pak opláchnout vodou a utřít, vyleštit hadříkem.

Balení: 125 g

La droguerie écologique® a La droguerie écopratique® jsou značky drogistických výrobků, jejichž motto je „Vyrobte si vlastní čistící prostředky“. Nabízí jednoduché, koncentrované, víceúčelové produkty, které nabízejí vhodnou účinnou a ekonomickou alternativu ke složitým drahým produktům. Základem jsou běžně se vyskytující minerály a rostlinné suroviny z certifikovaného zemědělství a jednoduchý výrobní postup. Vyrábí se ve Francii příp. v západní Evropě s minimální spotřebou energií a surovin a za využití lokálních pracovních sil.

Společnost Ecodis se také účastní programu „Zero CO2“ – pečlivě počítá emise CO2, ke kterým dochází v důsledku veškerých jejích činností, hledá možnosti jejich snížení a zároveň jejich dopad kompenzuje prostřednictvím ekologických aktivit prostřednictvím sponzoringu projektů na zlepšení klimatu GERES.


Specifikace

Složení:

< 5 % silikáty, glukonát sodný, laktát sodný, citronový esenciální olej*, 5 – 15 % mýdlo z kokosového oleje*, 15 – 30 % voda, práškový mramor, jíl

* z ekologického zemědělství
 


Podobné produkty