Přihlášení

PŘIHLÁŠENÍ

Zapomenuté heslo? Registrace nového účtu
Úvodní stránka Eko Drogerie Úklid Čističe Ecodis Kyselina citronová 1 kg

Ecodis Kyselina citronová 1 kg

Kyselina citronová La droguerie écopratique je velmi užitečný domácí čistič, který efektivně odstraňuje vodní kámen ze spotřebičů a různých povrchů. Také se používá k odstraňování rzi a při běžném čištění v domácnosti.

Skladem

209 Kč 167 Kč 138 Kč bez DPH
ks

Značka: Ecodis
Katalogové číslo: DROGECO16
Hmotnost (1 ks): 1,019 kg

Podrobné informace

Kyselina citronová získaná z rostlinných surovin – z melasy.

Účinně působí proti vodnímu kameni, odstraňuje a rozpouští vodní kámen. Vhodná k odvápnění domácích spotřebičů – kávovarů, konvic, praček, myček, odstraní vodní kámen z nerezových povrchů, chromu, keramiky i plastu. Je také výborným antioxidantem, odstraňuje rez.

Kyselina citronová je nejrozšířenější kyselinou v rostlinném světě. Nalezneme ji téměř ve všem ovoci, dřevinách, houbách, a dokonce i v tabáku. Citronová šťáva obsahuje okolo 5 % kyseliny citronové. Tato kyselina hraje klíčovou roli v metabolismu všech živých organismů. Lidské tělo produkuje přibližně 2 g této kyseliny denně a znovu a znovu ji rozkládá.

Kyselina citronová se používá také jako konzervant (E330) v potravinářském průmyslu, v průmyslu kosmetickém a farmaceutickém i jako pH regulátor.

Vyrobeno a baleno v západní Evropě.

Kompletně biologicky rozložitelná.

Používejte opatrně.

Balení: 1 kg

La droguerie écologique® a La droguerie écopratique® jsou značky drogistických výrobků, jejichž motto je „Vyrobte si vlastní čistící prostředky“. Nabízí jednoduché, koncentrované, víceúčelové produkty, které nabízejí vhodnou účinnou a ekonomickou alternativu ke složitým drahým produktům. Základem jsou běžně se vyskytující minerály a rostlinné suroviny z certifikovaného zemědělství a jednoduchý výrobní postup. Vyrábí se ve Francii příp. v západní Evropě s minimální spotřebou energií a surovin a za využití lokálních pracovních sil.

Společnost Ecodis se také účastní programu „Zero CO2“ – pečlivě počítá emise CO2, ke kterým dochází v důsledku veškerých jejích činností, hledá možnosti jejich snížení a zároveň jejich dopad kompenzuje prostřednictvím ekologických aktivit prostřednictvím sponzoringu projektů na zlepšení klimatu GERES.


Specifikace

Složení:
 
kyselina citronová bezvodá

Podobné produkty