Přihlášení

PŘIHLÁŠENÍ

Zapomenuté heslo? Registrace nového účtu
Úvodní stránka Eko Drogerie Úklid Čističe Ecodis Terre de Sommieres 400 g

Ecodis Terre de Sommieres 400 g

Vysoce absorbční přírodní jíl značky La droguerie écologique je výkonným suchým odstraňovačem mastných i jiných skvrn z čalouněného nábytku, koberců i ostatních podlahových krytin i z jemných tkanin jako je hedvábí

Skladem

99 Kč 82 Kč bez DPH
ks

Značka: Ecodis
Katalogové číslo: DROGECO19
Hmotnost (1 ks): 0,424 kg

Podrobné informace

‘Terre de Sommières’ je práškový jíl, který je většinou okrové barvy. Je to velmi jemný smektitový jíl, který je schopen absorbovat až 80 % své vlastní váhy. Je skvělým suchým odstraňovačem skvrn, který nezanechává žádné stopy a odstraňuje skvrny od mastnoty: oleje, másla, make-upu atd. i z jemných textilií jako je hedvábí a z čalounění nábytku. Je perfektní na čištění koberců, kůže, mramoru, granitu, dřevěného nábytku, dlažby, podlah z betonu, kamene i ze dřeva. Absorbuje a odstraňuje také i další druhy skvrn jako je např. zvířecí moč z polštářů či pelíšků, víno z ubrusu atd.

Použití: skvrnu vydatně posypte a nechte působit alespoň 3 hodiny, potom jemně promněte, přebytek seškrábněte a povrch pak vyluxujte, abyste prášek zcela odstranili.

Nerafinovaný, bez chemikálií, s velmi nízkou karbonovou stopou.

Vyrobeno a baleno v západní Evropě.

Balení: 400 g

La droguerie écologique® a La droguerie écopratique® jsou značky drogistických výrobků, jejichž motto je „Vyrobte si vlastní čistící prostředky“. Nabízí jednoduché, koncentrované, víceúčelové produkty, které nabízejí vhodnou účinnou a ekonomickou alternativu ke složitým drahým produktům. Základem jsou běžně se vyskytující minerály a rostlinné suroviny z certifikovaného zemědělství a jednoduchý výrobní postup. Vyrábí se ve Francii příp. v západní Evropě s minimální spotřebou energií a surovin a za využití lokálních pracovních sil.

Společnost Ecodis se také účastní programu „Zero CO2“ – pečlivě počítá emise CO2, ke kterým dochází v důsledku veškerých jejích činností, hledá možnosti jejich snížení a zároveň jejich dopad kompenzuje prostřednictvím ekologických aktivit prostřednictvím sponzoringu projektů na zlepšení klimatu GERES.


Specifikace

Složení:

Práškový jíl


Podobné produkty