Přihlášení

PŘIHLÁŠENÍ

Zapomenuté heslo? Registrace nového účtu
Úvodní stránka Eko Drogerie Úklid Čističe SONETT Pomerančový intenzivní čistič 10 l

SONETT Pomerančový intenzivní čistič 10 l

Vegan OK

SONETT Pomerančový intenzivní čistič je skvělý bojovník proti odolné špíně a mastnotě v kuchyni, koupelně, toaletě či v dílně. Přírodní složení neškodí životnímu prostředí ani vašemu domovu. Velké, výhodné balení.

Zvolte variantu

Skladem do 2 dnů

1 799 Kč 1 487 Kč bez DPH
ks

Značka: Sonett
Certifikáty: Vegan , Ecogarantie
Katalogové číslo: SONUKLID391
Hmotnost (1 ks): 10,7 kg

Podrobné informace

SONETT pomerančový intenzivní čistič je velmi účinný proti odolné špíně a mastnotě. S bio pomerančovým olejem, který krásně provoní váš byt.

Vhodný na všechny voděodolné povrchy v kuchyni, koupelně, toaletě či v dílně. K důkladné očistě a odstranění mastnoty na digestořích, sporácích, kuchyňských přístrojích, na nádobí, či na jakémkoliv kovovém nářadí.

Dávkování: podle úrovně znečištění použijte přípravek buď neředěný, nebo nařeďte vodou v poměrech do 1:10.

Neškodný pro čističky odpadních vod a filtrační systémy.

Ukládejte mimo dosah dětí.

Celý obal je recyklovatelný, všechny výrobky SONETT jsou 100% odbouratelné, v řádu hodin až dní se ve vodě zcela rozloží na běžné přírodní složky.

Balení: 10 l

Sonett odmítá používat přísady škodlivé pro životní prostředí a pro zdraví člověka. Suroviny použité při výrobě pocházejí z bio-dynamického nebo ekologického zemědělství nebo volného sběru. Voda použitá při výrobě je bio-dynamicky rytmizována a do produktů Sonett jsou přidávány směsi energeticky silných bylin a esence drahých kamenů a kovů. Sonett je jako jediný výrobce ekodrogerie držitelem dvou ekocertifikátů.


Specifikace

Složení:

Aqua, alkylpolyglucoside C8–16, sodium C12–14 fatty alcohol sulphate, alcohol, limonene, sodium citrate, perfume* (fragrance), limonene*, linalool*, citronellol*, geraniol*

*certified organically grown


Podobné produkty