Přihlášení

PŘIHLÁŠENÍ

Zapomenuté heslo? Registrace nového účtu
Úvodní stránka Eko Drogerie Úklid Čističe SONETT Pomerančový intenzivní čistič 500 ml

SONETT Pomerančový intenzivní čistič 500 ml

Vegan OK

SONETT Pomerančový intenzivní čistič 500 ml. Skvělý bojovník proti odolné špíně a mastnotě, vhodný na všechny voděodolné povrchy v kuchyni, koupelně, toaletě či v dílně. Přírodní složení neškodí životnímu prostředí ani vašemu domovu.

Zvolte variantu

Skladem

139 Kč 115 Kč bez DPH
ks

Značka: Sonett
Certifikáty: Vegan , Ecogarantie
Katalogové číslo: SONUKLID18
Hmotnost (1 ks): 0,535 kg

Podrobné informace

SONETT pomerančový intenzivní čistič je velmi účinný proti odolné špíně a mastnotě. S bio pomerančovým olejem, který krásně provoní váš byt.

Vhodný na všechny voděodolné povrchy v kuchyni, koupelně, toaletě či v dílně. K důkladné očistě a odstranění mastnoty na digestořích, sporácích, kuchyňských přístrojích, na nádobí, či na jakémkoliv kovovém nářadí.

Dávkování: podle úrovně znečištění použijte přípravek buď neředěný, nebo nařeďte vodou v poměrech do 1:10.

Neškodný pro čističky odpadních vod a filtrační systémy.

Ukládejte mimo dosah dětí.

Celý obal je recyklovatelný, všechny výrobky SONETT jsou 100% odbouratelné, v řádu hodin až dní se ve vodě zcela rozloží na běžné přírodní složky.

Balení: 500 ml

Sonett odmítá používat přísady škodlivé pro životní prostředí a pro zdraví člověka. Suroviny použité při výrobě pocházejí z bio-dynamického nebo ekologického zemědělství nebo volného sběru. Voda použitá při výrobě je bio-dynamicky rytmizována a do produktů Sonett jsou přidávány směsi energeticky silných bylin a esence drahých kamenů a kovů. Sonett je jako jediný výrobce ekodrogerie držitelem dvou ekocertifikátů.


Specifikace

Složení INCI: Aqua, alkylpolyglucoside C8–16, sodium C12–14 fatty alcohol sulphate, alcohol, limonene, sodium citrate, perfume* (fragrance), limonene*, linalool*, citronellol*, geraniol*

Obsahuje přírodní limonene: může vyvolat podráždění při kontaktu s pokožkou. Škodlivý pro vodní organismy

*certified organically grown


Podobné produkty